Superlov je pro Kalkulátora jako dělaný. Dokáže předstihnout i doktora Vševěda!

Jakub Kvášovský alias Kalkulátor si Superlov oblíbil dokonce víc než klasické Na lovu. Má totiž radost z toho, že je rychlejší než doktor Vševěd. Dokonce si už zvykl i na roli sukničkáře, kterou jako Kalkulátor získal.

Oproti klasickému Na lovu soutěží v Superlovu jeden člověk proti více lovcům. „Tady je obrovská výhoda, že když něco nevím, kolegové mě doplní a je to týmová práce. Jak je nás tam víc, někdy až pět, tak jsme schopní odpovídat téměř na všechno správně,“ vysvětluje Jakub s tím, že takhle verze soutěže ho baví více než normální lov. Je to větší adrenalin a jsou tu ti diváci, kteří vytváří velmi příjemnou atmosféru. Myslím si, že jsem poměrně rychlý i na tlačítku, takže se dokážu prosadit i přes Jirku. Hodně mě to baví. S Ondrou je sranda a je to i takové kecavější,“ popisuje.

Jak vznikají finanční a časové nabídky?

Před finálovým kolem se lovci společně domlouvají, jaké časové a finanční nabídky soutěžícím předloží. Snažíme se ty nabídky dělat tak, aby byly příjemné a dostupné i soutěžícím. Nedáváme to úplně nereálně. Domlouváme se všichni lovci společně, i produkční nám do toho mluví, a snažíme se to udělat zajímavé, aby soutěžící šel třeba do té nabídky, kde to bude opravdu adrenalin a skončí to o pár sekund. Když nás soutěžící porazí o 25 sekund, nikoho to podle mě bavit nebude,“ vysvětluje Kvášovský.

Sexuální maniak?

Mezi Ondrou Sokolem a Kalkulátorem panuje lehká rivalita. Jejich pošťuchování asi nikdo nepřehlédl. Jak ale Kvášovský podotýká, vztahy mají mimo natáčení skvělé. A právě díky tomu si mohou dovolit takhle vtipkovat. Já to beru jako roli ve filmu nebo v čemkoliv jiném. Oni mi přidělili roli nějakého sexuálního maniaka, ale to já rozhodně nejsem,“ směje se Jakub a dodává, že rozhodně nemá problém si ze sebe udělat srandu, což nejspíš pochopili i diváci u televizních obrazovek. 

Mrzí Kalkulátora, že nemůže přijít jako soutěžící?

Jakub si před soutěží Na lovu, ve které je jedním z lovců, sám prošel řadou vědomostních pořadů jako soutěžící. Nemrzí ho, že se nemůže postavit lovcům z druhého břehu? „To jsem si říkal, že kdybych přišel a vyhrál třeba milion, tak bych tady nemusel dělat kašpara každý víkend. Ale přece jenom mi to otevírá dveře i někam jinam. Dostanu se do jiné společnosti, poznám jiné lidi, takže nemrzí. Samozřejmě to finanční ohodnocení, když bych vyhrál půl milionu nebo milion, tak by bylo úplně super. To si lovením tady asi za rok nevydělám, ale bylo by to jednorázové a pak už by byl klid. Mě to takhle baví, je to super adrenalin a je ideální, když je pro člověka práce koníčkem,“ dodává Kvášovský.

Na novou zábavní vědomostní soutěž Superlov se můžete těšit 4. března na TV Nova. Nebo už nyní na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady