Superlov se pyšní řadou nej! Co o show a zákulisí prozradil režisér Michael Čech?

Mnohem větší studio, divácké publikum a prohozené role soutěžících a lovců. Po úspěšné show Na lovu přichází na obrazovky TV Nova ještě propracovanější verze – Superlov. Co o nové show prozradil režisér Michael Čech?

Michael Čech je špičkou ve svém oboru a má za sebou celou řadu těch největších show v Česku. Jeho úkolem je, aby byla show pro diváky atraktivní a aby vše plynulo tak, jak má. „Po všech Superstar a Českých slavících, kde bylo hodně techniky, je Superlov nejtechnologičtější pořad, jaký jsem za třicet let režíroval. Je tu nejpokročilejší scéna i co se týče světel,“ popisuje režisér. 

Natáčení na Slovensku

Oproti klasickému Na lovu se Superlov natáčí v Bratislavě. „Je to tak obrovská dekorace, že bychom v Čechách nesehnali dostatečně velké studio, kam by se to vešlo. Je tady skoro 300 diváků a ta výška studia je tu rozhodující,“ vysvětluje Čech.

Publikum to oživí

Dokonce i divácký komparz přijíždí na natáčení z České republiky, což si sám režisér přál. Chtěl, aby publikum hru dobře znalo, rozumělo jí a reagovalo. „Za normálních okolností je komparz hrozně otravný a člověk se musí připravit na to, že je to logicky nezajímá. Tady je fajn, že jak to jde rychle a je to zábavné, čemuž výrazně pomáhá Ondřej a lovci, tak je to baví a jsou skvělí,“ pochvaluje si režisér. 

Vtípky do ucha

S Ondrou je neustále ve spojení přes sluchátko v uchu, do kterého mu našeptává tipy a poznatky. „To je to, co mě na té režii vlastně nejvíc baví. Já aktuálně ovlivňuji, jak to probíhá. Nabízím Ondřejovi vtipy, co mě napadají. Jsme na to dva. On když se mu líbí, tak ten vtip použije, nebo ho přetaví v mnohem lepší než ten můj blbej,“ směje se Čech.

​Na novou zábavní vědomostní soutěž Superlov se můžete těšit 4. března na TV Nova. Nebo už nyní na Voyo! 

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady