• Pořady
  • Na lovu
  • Tým lovců se rozrůstá! Co bude parketa nové posily Viktorie?

Tým lovců se rozrůstá! Co bude parketa nové posily Viktorie?

A je to tady! Konečně vám můžeme prozradit překvapení letošní sezóny soutěže Na lovu. Mezi naše ostřílené lovce míří nová posila, kterou bude jednatřicetiletá Viktorie, v soutěži přezdívaná jako Belladonna. Do Na lovu se původně přihlásila jako soutěžící, ale my myslíme, že jí to bude mnohem více slušet na druhé straně. Hádejte, s kým z lovců už se znala před soutěží?

Viktorie Mertová si původně chtěla zasoutěžit proti některému z lovců. „Soutěžící musí podstupovat testy, vlastně je to takový mini casting. Asi jsem v něm podala dobré výkony, takže mi potom pořád volali, jestli nechci udělat ještě jeden test a další test. Prostě ráda vyplňuju testy,“ směje se Viktorie s tím, že jí následně dali vědět, jestli by se nechtěla stát lovkyní.

Známý lovec

S jedním z lovců už se dobře zná. S panem Lišákem totiž studovali na stejné škole. Je vystudovaná amerikanistka, nejvíc doma je proto v tématech ohledně americké historie i současnosti. Zároveň je to ale také její největší strašák. „Jak tam člověk sedí a je nervózní, tak poplete i to, jak se jmenuje. Nejvíc se bojím právě toho, že popletu něco, co bych měla vědět,“ vysvětluje nová lovkyně.

Herečka

Aktuálně pracuje ve státní správě a ve volném čase hraje ráda v amatérském souboru divadlo. I když by mohla svými vědomostmi většinu lidí na hospodském kvízu převálcovat, přiznává, že na něm byla jen jednou v životě. Teď se věnuje jiným příjemným povinnostem, doma na ni totiž čeká manžel s dcerou.

Celé díly Na lovu sledujte s předstihem na Voyo! 

Související videa

Viktorie Mertová Belladonna
Viktorie Mertová Belladonna

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady