Nejvyšší výhra v historii Na lovu! V jaký moment měl Kryštof Bartoš nejvíc nahnáno?

Úleva a nadšení. Tak by se daly popsat pocity herce Kryštofa Bartoše po soutěži Na lovu. Ještě aby ne, týmu se podařila vyhrát nejvyšší částka v historii pořadu, a to neuvěřitelných milion korun!

Kryštof Bartoš se nebál pořádně zariskovat a zvolit proti lovci vyšší částku, která mnohdy vede k vyřazení. „Řekl bych, že mě vyhecoval Aleš, ale také ta částka, která byla velmi velkorysá. Tak jsem si říkal, že by byla škoda to nezkusit, a vyšlo to,“ vysvětluje Bartoš, proč se odhodlal jít do 500 tisíc korun.

Soutěživost

„Nevím, jestli jsem úplně chorobně soutěživý, ale nerad prohrávám, to určitě. V dětství a v dospívání jsem hodně jezdil na různé soutěže, zeměpisné a dějepisné olympiády a na recitační soutěže. Takže asi jo, asi nějaká soutěživost ve mně je, taková jako sveřepost,“ přiznává Kryštof s tím, že nejhůře se cítil ve chvíli, kdy ho Vševěd během prostředního kola doháněl. 

Magie v Na lovu?

Jít ve stopách Aleše Hámy a ozkoušet si soutěž i napotřetí by Kryštof rozhodně chtěl. „Musel bych se ale popasovat s tím, že budu mít pravděpodobně ještě větší trému než dnes, protože ta tréma byla napodruhé opravdu horší, což je zvláštní. Jako herec z divadla jsem zvyklý, že premiéra je nejhorší a potom je to vždycky víc v pohodě. Nevím, co je to tady za magii,“ popsal své pocity Kryštof.

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!​

Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 5. listopadu od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady