Robot, nad kterým se nevyhrává? Doktor Vševěd šokoval Milušku Bittnerovou

Miluška Bittnerová se má proč radovat. Přes veškerý stres se to povedlo a hvězdný tým si odnáší ze soutěže Na lovu milion korun pro charitu! A ještě k tomu zvítězil nad Vševědem, tím nejobávanějším lovcem ze všech. Co prozradila Miluška Bittnerová po natáčení?

„Já jsem fakt v šoku, protože my jsme vyhráli milion, to je strašně moc peněz a nám se to podařilo. A ještě nad Vševědem. Já jsem si myslela, že je to robot, nad kterým se nevyhrává. Tak teď dokázal, že trošku člověk je,“ popisuje první pocity po soutěži Miluška Bittnerová.

Zdání klame

Přiznává ale, že tentokrát byly její pocity během natáčení o hodně horší než napoprvé. „Já nevím, jak to. Ale prostě jsem byla ještě nervóznější, a to jsem si myslela, že nebudu. Že jako jasně, už to tam znám, pohoda. A nějak to přišlo a byla jsem tak strašně svázaná tou nervozitou, že jsem spletla otázky, které bych normálně věděla. Ale tak to prostě je, to jsou soutěže,“ popisuje Bittnerová.

Co Bittnerovou vyhecovalo?

I přes všechen stres se nebála zariskovat a jít do vyšší částky než při prvním souboji. „Já jsem opravdu po tom mém prvním působení tady dostávala strašnej kouř od lidí. Cizí lidi na ulici mě zastavili a říkali, proč jsem si nevzala vyšší částku, že by to šlo a že jsem srab. A tak jsem si řekla, že teda srab nebudu,“ vysvětluje Bittnerová své rozhodnutí.

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!​

Celé díly najdete na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady