Hvězdný speciál Na lovu: Rozhodněte, které celebrity se utkají s lovci!

Hvězdný speciál Na lovu si získal u diváků velkou oblibu. Každého přece zajímá, jak je na tom s vědomostmi jeho oblíbená celebrita. Takto velký výstup z komfortní zóny vyžaduje velkou kuráž, zvláště v případě, že vás každý zná. Rozhodujícím a především motivujícím prvkem je pro hvězdy proto fakt, že vyhrané peníze z Hvězdného speciálu putují na charitu. A za to to stojí!

Hvězdný speciál pořadu Na lovu už má za sebou 20 epizod, ve kterých se české celebrity rozhodly vyrazit do boje proti lovcům a pokusit se získat co největší obnos peněz pro dobrou věc. Nejúspěšnějším byl prozatím tým ve složení Aleš Háma, Kryštof Bartoš, Miluše Bittnerová, Richard Genzer. Těm se riskování proti nejobávanějšímu lovci doktoru Vševědovi vyplatilo.

Hlasování

Než se dočkáte premiérových dílů, od 13. května můžete sledovat na TV Nova reprízy tohoto speciálu. Hned v prvním díle si připomeneme výkony Aleše Hámy, Jakuba Prachaře, Ester Geislerové a Davida Svobody. A o tom, kdo se jako další ve Hvězdném speciálu utká s lovci, můžete rozhodnout právě vy! Koho byste rádi viděli v premiérových VIP dílech?

​Rádi byste se přidali do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách a třeba právě vy budete dalším lovcem.

Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 13. května od 20:20 na Nově.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady