Když to hvězdám ujede: Kdo v soutěži Na lovu nejvíc perlil?

Vědomostní soutěž může být často zábavnější než kdejaká komedie. A to především v případě, když přijdou soutěžit české hvězdy, které nervozita a tlak dovede do velmi vtipných situací.

Na kamery jsou sice všichni zvyklí, ale jak jednou řekl herec Kryštof Bartoš, jako by byla ve studiu Na lovu nějaká magie. Co vykouzlily naše celebrity?

Suvenýr Vojty Kotka

Přeřeknutí, sprostá slova i výpadky paměti. To vše spěje k nezapomenutelným momentům a hláškám, kterými diváky u televizních obrazovek pravidelně hvězdní soutěžící v Na lovu bavili. Jestli měl někdo hodně nahnáno, byl to Vojta Kotek. Nebylo to ani tak ze samotné soutěže, ale spíš z toho, co měl v kalhotách. Omylem si v nich totiž do studia přinesl netradiční suvenýr. 

Jan Rosák riskuje

Ačkoliv položil jako moderátor snad všechny otázky světa, rozhodně to podle Jana Rosáka není zárukou, že nějaká správná odpověď v hlavě uvízla. Jak ale sám říká, nejvíc machruje svými vědomostmi před rodinou doma u televize. Jenže tam je to něco jiného. Aby si zajistil více štěstí, využil Vojtův talisman. Proč je to ale podle Vojty a Ondry dost velký risk?

​Skončí to někdy?

Občas se nedaří na obou stranách. To byl případ herce Davida Prachaře a lovce doktora Vševěda. A z celé situace si začali všichni přítomní dělat legraci.

Náhodný generátor slov?

Jedna minuta a co nejvíc správně zodpovězených otázek. To by mělo být cílem všech soutěžících při prvním kole soutěže Na lovu. Občas ale pod tlakem mozek zkrátka vypne a nežli říct suché dál, vyplodí ze sebe naše hvězdičky pořádné perličky. Třeba jako Jakub Kohák, Martin Zounar nebo Kapitán Demo.

Když si nedáváte pozor na pusu

Adrenalin udělá své. Až člověk kouká, co z tak něžných žen, jako jsou Martina Randová a Tatiana Dyková, dokáže v zápalu hry padat za slova. To má pak Ondra Sokol co dělat, aby se udržel...

Aleš Háma se vypípá sám​

Když se sejdou Aleš Háma a Ondřej Sokol, je více než jisté, že bude o zábavu postaráno. A ani potřetí Aleš Háma nezklamal. Tentokrát ho ale nejvíc zajímal doktor Vševěd. Čím všechny pobavil?

​Etiketa Petru Švancarovi nic neříká 

Jestli někdo házel perlu za perlou, byl to rozhodně fotbalista Petr Švancara. Svými hláškami dokázal odrovnat nejen moderátora Ondřeje Sokola, ale i celý svůj tým!  

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!

Celé díly najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady