Ztratili jsme pud sebezáchovy! Co zvládá Geňa v Na lovu napodruhé hůř?

Richard Genzer se přidává k Aleši Hámovi a jde znovu zkusit zabojovat do Na lovu! Stejně jako Aleš i on je před dalším setkání s lovcem více nervózní než minule. Nebojí se ale tentokrát více riskovat!

Richard Genzer se spolu s Kryštofem Bartošem, Miluškou Bittnerovou a Alešem Hámou znovu postaví lovci. Nervozita ale dělá své. A proto i u Geni přichází před startem soutěže vlna podceňování. „Minule jsem sice postoupil a vyhrál nějaké peníze, ale myslím, že to byla náhoda," popisuje.

Na čem může pohořet?

Geňa přiznává, že jeho silnou stránkou rozhodně není zeměpis a určování, kde jaké město nebo rybník leží. Stejně podobně je na tom s biologií a historií. „Jestli tam nebude třeba narození mojí matky, tak nevím, co budu odpovídat," směje se Genzer.

Adrenalin 

„Já jsem tady podruhé a Aleš je tady potřetí, takže je jasný, že jsme nějakým způsobem postižení a ztratili jsme pud sebezáchovy," přiznává Genzer s tím, že nejvíc ho na soutěži baví právě adrenalin. A co je jeho cílem pro toto kolo? Udělat z doktora Vševěda úplného Nicnevěda!

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!​

Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 5. listopadu od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady