Legenda vědomostních soutěží v Na lovu: Proč se Aleš Zbořil cítí jako Leoš Mareš?

Unikátní oslavou pražsko–brněnského přátelství bude Na lovu: Hvězdný speciál, který uvede TV Nova v sobotu 29. října ve 20:20. Tým v čele s legendárním Alešem Zbořilem utvořili herci Jiří Dvořák, Radim Fiala spolu se zpěvačkou a moderátorkou Dariou Hrubou. Případná výhra poputuje na konta charitativních organizací vybraných samotnými soutěžícími.

Potká se Pražák ze Šumperka s modlou televizního kvízu a čtyřmi lovci… co zní jako začátek obehraných anekdot se skutečně stalo na konci září, kde v rámci festivalu Serial Killer TV Nova pořádala historicky první výjezd soutěže Na lovu mezi své diváky. Právě tam se setkal Ondřej Sokol s Alešem Zbořilem. A právě tam se zrodil nápad na stvrzení pražsko–brněnského kvízového přátelství. A právě tam přijal Aleš Zbořil pozvání do pražského studia Na lovu. Nyní se prvotní nápad stal realitou.

Na nedomácí půdě

Speciální vydání hvězdného speciálu soutěže Na lovu, které TV Nova uvede už tuto sobotu, spojí čtyři slavné brněnské rodáky a dávné kamarády – Jiřího Dvořáka, Dariu Hrubou, Radima Fialu a Aleše Zbořila v souboji o peněžitou výhru určenou pro charitativní organizace. „Zdar jak sviňa!“ zahájil možnou tradici meziměstské a mezitelevizní kvízové spolupráce přímo v televizním studiu „na nedomácí půdě“ Aleš Zbořil.

Sokol se Zbořilem soucítí

„Pro moderátora vědomostní soutěže je těžké jít do jiného podobně zaměřeného pořadu,“ říká s empatií Ondřej Sokol a dodává: „Všichni totiž mají pocit, že tam je od toho, aby všechno věděl. Ze svých zkušeností ale vím, že když dotočím Na lovu a přijdu domů, kde si pustím soutěž v televizi, tak můžu hrát znovu, protože ani jednu z odpovědí si nepamatuju.“ Jak sám Aleš Zbořil přiznal, cítí se vlastně tak trochu jako Leoš Mareš. Proč? Sledujte ve videu.

Jak si povede hvězdný brněnský tým proti lovci? A proti kterému z lovců se postaví tváří v tvář? Jak pokus o narovnání pražsko–brněnských vztahů dopadne? To diváci uvidí v sobotu 29. října ve 20.20 na TV Nova a již nyní na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady