Na lovu vs. Kolotoč: Co o obou soutěžích prozradil moderátor Pavel Poulíček?

V Kolotoči zamotal hlavu mnohým soutěžícím. Teď předvede své vědomosti on sám! Pavel Poulíček se postaví proti lovci a okusí, jaké to je stát na druhé straně.

Kdo by neznal Pavla Poulíčka a Kolotoč. Dodnes mnozí sledují nezapomenutelná videa se soutěžícími, kteří se zapsali svým výkonem do historie. Teď se role obrací. Místo moderátorského pultu se Pavel Poulíček postaví před obávané lovce coby soutěžící. „Já doufám, že ode mě diváci nebudou mít žádné očekávání. Já je od sebe taky nemám,“ přiznává Poulíček.

Kolotoč vs. Na lovu

„Tahle show je úžasná. Mě by určitě lákaly věci, které jsou promyšlené, které jsou moderní. Myslím si, že to co jsem dělal já, tak je soutěž, která už by nepřežila rok 2022," říká Poulíček s tím, že se mu líbí kombinace vědomosti, kontaktu s divákem a závěrečného vyvrcholení, kdy peníze buď vyhrajete, nebo ne. 

Dcerka ho přivedla zpět ke kvízům

Ke kvízům se vrací zejména díky své dcerce. Teď se ale pohybuje zejména v oblasti tematických okruhů do 10 let. Jak se mu povede, to zjistíte v sobotu 22. října od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo.

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady