Vojtaano spoléhá na Poulíčka: Když to léta moderoval, měl by se snad něco naučit

Zabojovat o peníze pro charitu se odhodlal Vojtěch Záveský alias Vojtaano. Jeho hit Budulínek vs. Galantní Jelen zná asi každý. Ještě aby ne, na Youtube má neuvěřitelných 25 milionů zhlédnutí. Tentokrát ale bude muset předvést kromě hudebního nadání také své vědomosti.

Připravit se na soutěž je velmi těžké. Vlastně nemožné. Člověk nikdy neví, co ho může potkat za otázky a na dohnání všech vědomostí by potřeboval mnohem víc času, možná dokonce několik let. „Jsem fakt nervózní, že budu blbej, přiznává před začátkem zpěvák s tím, že se bojí, aby nepohořel právě ve svém vlastním oboru, což se soutěžícím dost často stává. „Jsem jenom v nervech, to je moje příprava, směje se Vojtaano.

Peníze na dobrou věc

V soutěži Na lovu bude zpěvák bojovat o peníze pro organizaci Srdce na dlani, která pomáhá dětským domovům. „Jeden z těch dětských domovů je v Litoměřicích, to je moje domovina, tak jsem zabral takhle, vysvětluje. 

Legenda televizních soutěží

Tým se tentokrát sešel velmi různorodý. Vedle Vojtaana usedne Kapitán Demo, Pavlína Němcová a Pavel Poulíček. „Spoléhám na Pavla Poulíčka, že když to léta moderoval, tak by se snad měl něco naučit, takže tam věřím hodně, vkládá naděje do svého kolegy.

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!

Jak to celé dopadne, sledujte v sobotu 22. října od 20:20 na Nově! Nebo už nyní na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady