Všímavost fanoušků ji překvapila! Co Kvízové dámě poslali?

Kvízová dáma novou sezónou ztratí své privilegium. Už totiž nebude jedinou ženou v týmu lovců. Na novou kolegyni se ale těší, stejně jako na nové otázky a soutěžící. Co ji od diváků mile překvapilo?

Fanoušci jsou velmi všímaví, a tak jim neuniklo, že naši Kvízovou dámu často zdobí brože a šperky. Někteří dokonce neváhali a rozhodli se sbírku lovkyně rozšířit. „Poslali mi krásné brože, ručně vyrobené i koupené, nebo mi jedna paní poslala perly. Takže jsou moc hodní a většinou k tomu přiloží i milý dopis,“ popisuje Kvízová dáma.  

Známá tvář

I když jí natáčení pořadu život výrazně neovlivnilo, lidé ji na ulici někdy poznávají. „Většinou říkají, že se jim pořad moc líbí a že je to baví. A chválí nás lovce, kolik toho víme, tak to dělá člověku dobře,“ přiznává Kvízová dáma.

Kvízové otázky

Ačkoliv by si nějaké znalosti ještě ráda doplnila, v jejím denním programu příliš volného místa nezbývá. „Já vlastně vyrábím ještě kvízové otázky pro jednu firmu do her a píšu knížky pro děti, takže toho volného času moc není,“ vysvětluje lovkyně. Nejvíc se hlavně snaží věnovat svým dvěma dcerám. Když se ale naskytne příležitost, ráda zajde do divadla, na koncert, nebo relaxuje u pěkné knížky.

Související videa

Dagmar Jandová (Kvízová dáma)
Dagmar Jandová (Kvízová dáma)

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy! 

Soutěž Na lovu sledujte od pondělí do pátku kolem 17:30 na Nově. S předstihem můžete díly vidět na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady