Musela být premiantkou. Proč Daně Morávkové na známkách tak záleželo?

Mám to ráda, neumím to. Tak to má Dana Morávková s kvízy. Jestli je to pravda, nebo se jen zbytečně podceňuje, to zjistíte v dalším hvězdném speciálu soutěže Na lovu. V něm se kromě oblíbené herečky z Ordinace v růžové zahradě 2 můžete těšit také na Leonu Machálkovou, Kláru Issovou nebo Pepu Maršálka.

Dana Morávková byla vzorná školačka a ze školy nosila jedničky. Neměla totiž ani jinou možnost, pokud se chtěla věnovat tomu, co milovala. „Kdyby to tak nebylo, tak by mi naši zatrhli krasobruslení a já jsem chtěla dělat vrcholový sport. Ale pak jsem vlastně měla i individuální plán, takže jsem víc třeba bruslila, než chodila do školy,“ vzpomíná Morávková.

Dana Morávková se ztrácí

I když má vědomostní kvízy ráda, úplně si v nich nevěří. Na otázku, v jakém tematickém okruhu by se nejspíše ztratila, má odpověď jasnou: „Já jsem schopná se všude ztratit, takže já nemám tu základní orientaci. Já kamkoliv jedu, tak se všude ztratím. S manželem jsem 27 let a jsem schopná se mu ztratit. Na horách, na dovolené, v hotelu, možná i doma,“ žertuje Morávková. Doufejme tedy, že k našim lovcům trefí a pomůže svému týmu vybojovat co největší obnos peněz na charitu!

​Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 24. září od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Související videa

Dana Morávková
Dana Morávková

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady