Klára Issová se letos rozhodla riskovat! Co zažila poprvé v životě?

Klára Issová si prožila v oblíbeném hvězdném speciálu soutěže Na lovu své poprvé! A je za to ráda. Spolu s Danou Morávkovou, Leonou Machálkovou a Pepou Maršálkem se při natáčení totiž pořádně nasmáli. Uvidíme od teď Issovou v podobných pořadech častěji?

Stresem se Klára Issová nenechala v televizní vědomostní soutěži vykolejit. „Víte co, měla jsem nějaký stres a nervozitu, ale tak nějak jsem ji zaháněla, protože jsem si říkala ‚Nenech se ještě víc tím stresem a strachem vynervovat a běž si to užít, je to pro dobrou věc‘,“ popisuje herečka, jak probíhaly její monology při natáčení.

Výstup z komfortní zóny​

Issová se letos rozhodla, že začne vystupovat ze své komfortní zóny a ozkouší to, čemu by se za běžné situace obloukem vyhýbala. „Tohle bylo moje poprvé, úplně první kvíz a nějaká takováto soutěž. Já jsem se toho vždycky obávala,“ přiznává Issová s tím, že chce teď trošičku riskovat a zkusit si i adrenalinové věci, které dříve tolik nedělala.  „Takže chodím i do různých show si takhle popovídat, a i do těchto soutěží. Už se nebráním i těmhle návštěvám,“ vysvětluje Issová.

Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 24. září od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady