Urážka, nebo lichotka? Marek Taclík promluvil o Kohákovi!

Marek Taclík si jako herec vyzkoušel už mnoho rolí od intelektuálů až po ne příliš bystré ňoumy. Jak jsou na tom jeho znalosti, otestuje soutěž Na lovu, ve které se spolu s Jakubem Kohákem, Vavřincem Hradilkem a Tatianou Dykovou postaví před naše lovce a porovná si s nimi své vědomostní síly.

Taclík přiznává, že je hodně soutěživý typ a kvízy má rád. Jenže zkoušet si otázky doma u televize je něco jiného než stát před kamerami. „Je to takovej stres, ještě když je to takhle do televize, že si vlastně žádnou otázku neužijete,“ přiznává s tím, že kolegové jsou ale podle něj naprosto špičkoví. „Jakub Kohák je opravdu strašně chytrej kluk, i když tak nevypadá,“ rýpne si do svého kamaráda Taclík.

Otcovství

Pandemie promíchala role a na chvíli se z rodičů stali učitelé. Spousta informací ze školních let, které většina zapomene s odchodem ze školy, se ale přesně v těchto soutěžích může hodit. Jenže Taclík se se svými dětmi učil trošku jiné věci. „Já mám dětí malé, takže oni se ještě neučí. Matyldě byly dva, Tondovi nula, teď jsou jim čtyři a dva. Tak jako užil jsem si to. No. Byl jsem doma myslím až moc,“ směje se herec.

Související videa

Marek Taclík
Marek Taclík

​Další premiérový díl Na lovu: Hvězdný speciál sledujte v sobotu 10. září od 20:20 na Nově.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Články k pořadu Na lovu: Hvězdný speciál

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady