Předchozí zkušenosti Betty z MasterChefa ponaučily. Druhou svatbu vnímá jinak

Minulý ročník show MasterChef Česko přinesl mezi účastníky lásku. Vojta Urban a Betty Minaříková si padli do oka. Po více než roce vztahu plánují svatbu. Zvládají oddělit soukromý a pracovní život?

Po MasterChefovi se Betty a Vojtovi naprosto proměnil život. „Pro nás to byl obrovský zlom už během natáčení. A když se to začalo vysílat, tak to bylo šílené. Kromě rodiny není jediná oblast života, která by se u mě nezměnila,“ vzpomíná Betty. Kromě toho, že skončila až ve finále, našla i svou životní lásku. Už v prvních kolech castingu proběhlo pár pohledů s Mužem roku 2019. A od té doby jsou s Vojtou Urbanem pár.

Osobní vs. pracovní život

Kouč zdravého životního stylu Vojta Urban se rozhodl Betty po finále pomoci v jejím snu. Dnes je vaření, kurzy nebo catering živí oba dva. Vidí se každý den doma, ale i v práci. Zvládají pracovní vztah s tím osobním oddělovat? „Je pravda, že chvilkami už jsme měli takové momenty, kdy jsme si říkali, že potřebujeme jet na dovolenou. Toho času, kdy odpočíváme, je vážně málo. A oba víme z předchozích zkušeností, že je to důležité. Takže se teď oba těšíme na dovolenou. Myslím si, že to je potřeba. Vzhledem k tomu, že plánujeme rodinu, tak bude cestování pak nereálné. Teď je ten čas, kdy už musíme jet,“ prozradila Betty.

Svatba na spadnutí

Betty a Vojta se na začátku léta zasnoubili po roce vztahu. Svatbu už si vyzkoušeli nanečisto, protože v listopadu minulého roku fotili svatební editorial. Jak bude vypadat jejich svatba, už je tedy jasné. „Se svatbou nám pomáhá koordinátorka. Místo, fotografku a video využijeme jako v editorialu, už tehdy jsme z nich byli nadšení,“ říká budoucí nevěsta. Betty už má jednu svatbu za sebouPřistupuje k tomu napodruhé jinak? „Furt je to pro mě ohromně důležité. Ale pro mě je teď nejdůležitější ta dynamika, kterou ve vztahu máme. Jediný můj cíl, co se týče svatby, je to, aby tahle dynamika a náš vztah nevyprchal, nevyhořel. I tím, že spolu pracujeme, tak je to náročné. Proto k tomu přistupuji jinak. Vím, že ta svatba není tak důležitá jako to, co bude po ní," vysvětluje Betty.

​Slib od porotců MasterChefa

Už během natáčení MasterChefa proběhlo od porotců pár vtipů na téma svatba. Nikdo však nečekal, že to je tak aktuální téma. „Porotci nám slibovali, že nám přijdou uvařit na svatbu. Bohužel se to už do pořadu nevešlo. A co se nevešlo, to je dnes už smazáno, takže my už na ně nemáme žádnou páku. Na finále MasterChefa jsme se je na to zeptali, ale to už od toho dávali trošku ruce pryč,“ směje se Vojta. Svatebčané se tak gurmánského zážitku od Přemka Forejta, Jana Punčocháře nebo Radka Kašpárka sice nedočkají, ale na výborné jídlo se u účastníků MasterChefa můžete spolehnout. Více se dozvíte ve videu výše.

Show MasterChef Česko sledujte ve středu od 20:20 na TV Nova. A o týden dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady