MasterChef ve svatebním: Betty byla nádherná nevěsta, Vojta na ní mohl oči nechat!

Milujete jídlo? Asi zbytečná otázka. Jídlo je prostě LÁSKA. A je to příhodné, že právě Betty s Vojtou se seznámili tam, kde je dobrého jídla hodně. Co se dělo na krásném statku kousek za Prahou? A proč má Betty na sobě svatební šaty?

Více se dozvíte v rozhovoru.

Jak se cítíte ve svatebním?
Betty: Tak nepatřičně (smích). Ne, je to super. Je tady strašně šikovnej tým lidí, který z nás udělal toto (poukazuje na své krásné šaty, make-up a hair styling), takže já se cítím krásně.

Vojta: 
Je to krásná příležitost, kdy si stoupnout před ten foťák, navíc společně. Takže já se cítím skvěle.

Musím uznat, že na takovém krásném místě bych se skvěle cítila i já. A jak se Vojtovi líbí jeho nevěsta?
Vojta: 
Je naprosto přenádherná, já jsem úplně unešený. Vlastně do posledního okamžiku, než se za mnou dostavila k oltáři, tak jsem ji neviděl, a byla to bomba!

FOTO:  Tereza Koptová

Je pro tebe svatba důležitá, nebo je to jen papír?
Vojta: Je to určitý milník a takové stvrzení toho snažení dvou lidí, ale zároveň nechci, aby to bylo svázané tím obřadem a očekáváním hostů, aby to hlavně byla taková oslava života.

FOTO:  Tereza Koptová

Betty: My, když jsme přijeli sem Na Kmín, tak mi to tady úplně učarovalo, a strašně se mi to tu líbí, takže úplně jsem si to tady začala představovat.

Vojta: Já to vidím asi podobně, udělat si hezký obřad, říkal jsem si, že by to nemuselo být tak formální, ale když tu teď vidím Betty v šatech, tak asi bude muset. A pak se hodit do něčeho pohodlnějšího a udělat si prostě pořádnou oslavu s přáteli.

FOTO:  Tereza Koptová

​​Betty: Já musím říct, že mně je úplně jedno, jestli je ta svatba velká, nebo malá, ale vždycky záleží na lidech, kdo tam je a jakou party udělají. Byla jsem na malé svatbě a bylo to úžasné, užila jsem si to, a to stejné i na nějaké obrovské – když tam jsou dobrý lidi, tak je to vždycky skvělý.

Vojta: My v tomhle máme možná výhodu, že sbíráme inspiraci po těch svatbách, tak si tak jako vyzobáváme, co by se nám líbilo, ale jak Betty říkala, že vždycky záleží na lidech, co udělají mejdan, tak si myslím, že my jsme zrovna ty typy, který ho zvládnou udělat, takže u nás je to pojištěné na budoucí svatbě (smích).

FOTO:  Tereza Koptová

​​A nepřinese vám to teď smůlu, když už Vojta viděl Betty ve svatebním? Není tím zkažené to kouzlo?
Vojta: Smolný si myslím, že to nebude, určitě nějaké to „čaro“ možná už bude pryč, ale na druhou stranu si myslím, že to bude i fajn v tom, že odpadne tlak z toho, jak to teda bude, a pak už člověk bude vědět, jak to probíhá a prostě si to jenom užije a nebude sevřenej povinnostmi a tím procesem.

Betty: Já myslím, že ten okamžik, když je to pravý, tak ten nikdy nezmizí. Budeme mít krásnou vzpomínku, tady z tý fejkový svatby. Když bychom měli svatbu a budeme tam mít rodiny, babičky, rodiče, kamarády, tak je to něco úplně jinýho než tahle „na oko“.

FOTO:  Tereza Koptová

Pokud se nemýlím, tak Betty ještě kytku nechytla, není-liž pravda?
Betty: Na jedný jsem chytla málem, ale byla mi vytržena, takže vlastně ve finále jsem ji nechytla.

No, ale není všem svatbám konec. Vojta s Betty se sice ve skutečnosti nevzali, ale musíte uznat, že krásnější pár byste široko daleko nenašli. Tak jim budeme přát štěstí, zdraví, lásku a třeba se jednoho dne dočkáme té svatby doopravdy!

​Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady