Betty a Vojta z MasterChefa prozradili: Jak na skvělý start do nového dne?

Soutěž MasterChef Česko 2022 se pro Vojtu a Betty stala osudnou. A to nejen kvůli vaření. Betty a Vojta se stali snad nejvyhledávanějším párem celé soutěže amatérských kuchtíků, protože se potkali právě díky natáčení. Co dobrého připravili ve Snídani?

Pro Betty a Vojtu přišel zlomový okamžik téměř na začátku soutěže, kdy se do sebe zakoukali. A tak to pro ně všechno bylo osudovější, než pravděpodobně oba čekali. 

Zamilovaný pár

Vojta s Betty ve Snídani vařili společně. A došlo i na vtipkování na účet mladého páru: „Stále platí, že jste zamilovaný pár a nepobodali jste se v kuchyni?“ Betty i Vojta s nadhledem v dobré atmosféře pokračovali: „Na nože ještě nedošlo, můžeš to rozvést klidně,“ pokynul Vojta směrem ke své partnerce. Ta se smála a vtipně scénku zakončila: „My jsme se nepobodali, ale doufáme, že tady máte jenom tupý.“ Pak došlo na vaření. Slaná granola s pošírovaným vejcem by mohla chutnat asi každému. Je to zkrátka skvělý start do nového dne!

​​Není to poprvé, co spolu po soutěži vařili

Po oblíbené kulinářské show se oba rozhodli oba u vaření zůstat. „My jsme se rozhodli, že nás to hrozně baví… A tak jsme se rozhodli, že spustíme veřejné kurzy,“ uvedla Betty. Sice to není vždycky jednoduché, ale rozhodně se v tom našli. Více se dozvíte ve videu. 

Show MasterChef Česko sledujte na Voyo! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady