Casting MasterChef Česko 2023: Změňte svůj život!

To, na co jste tak dlouho čekali, je opět tady! Není vám ještě osmnáct, ale máte sen o studiu na prestižní kuchařské škole v Londýně? Jste exhokejist(k)a a rád(a) byste vařil(a) ve Snídani? Milujete dorty, chcete své znalosti a lásku předávat dál v kurzech pro širokou veřejnost? Nebo jste typograf(ka), oplýváte sarkastickým, až černým humorem, ze srandy si chcete vyzkoušet, jaké to je v ateliérech a pak jen tak mimochodem vyhrát nejprestižnější kuchařskou soutěž v Česku? Pak přesně pro vás je určena tahle výzva. Castingy do nové řady MasterChef Česko se právě rozbíhají!

V předchozím textu jste jako první jistě poznali mladičkou vítězku MasterChefa Kristínu Nemčkovou. V době, kdy se do MasterChefa přihlásila, nebyla plnoletá. Věk ale v případě této slečny nehraje roli. Její touha, píle a odhodlání jí určily, že právě ona vyhraje titul nejlepšího amatérského kuchaře pro rok 2019. Kristína se rozhodla svět gastronomie poznávat od škrabky na brambory se vším všudy. Za výhru a peníze z kuchařky odcestovala do Londýna, kde studovala na kuchařské škole Le Cordon Bleu. Pak začala pracovat ve dvoumichelinské restauraci Story, kde nedávno skončila, aby mohla cestovat po Asii a poznávat nepoznané. Kam její kroky povedou dál?

FOTO:  TV Nova

Matla
Následující rok byl plný emocí, dobrých i špatných. Ve světě vládla poněkud pochmurná nálada, nedalo se cestovat, lidé museli sedět doma zavření a báli se vystrčit nos ven, aby na ně náhodou někdo nezakašlal. V Hostivaři bylo ale veselo, po ateliérech se totiž rozléhal smích Romana Staši, bývalého hokejisty, který s rohlíkem od ucha k uchu rozdával dobrou náladu, kdekoliv se v ateliéru objevil. Byl to právě on, u koho porota vypozorovala, že během soutěže prošel největší proměnou, a tak si titul MasterChefa pro rok 2020 bezpochyby zasloužil. V současné době Roman rozdává rohlíky ve Snídani, nebo ho doveze i k vám domů – se svým projektem #bezadresy objíždí české domácnosti a uvaří přímo ve vaší kuchyni.

FOTO:  TV Nova

Vaříme nebesky
V roce 2021 se v kuchyni MasterChefa objevila slovenská Pocahontas s vášní pro pečení Veronika Beskydiarová, lidem více známá pod přezdívkou Besky. Soutěží prošla bez větších nezdarů. Její finálové menu, které bylo inspirované příběhem malé mořské víly, porotu doslova posadilo na zadek. I tuhle krasavici můžete dodnes vídat na obrazovkách televize Nova. A to ve Víkendové Snídani. Není to ale jediné, kde se Besky aktivně kulinářsky angažuje. Její dezert jste mohli ochutnat v restauraci Červený jelen, vede kurzy pro veřejnost v akademii Grosseto a v knihkupectví si můžete pořídit její nebeskou kuchařku, která vyšla v nakladatelství jednoho z nejpovolanějších ve svém oboru – Zdeňka Pohlreicha.

FOTO:  TV Nova

Zabijačkový král
Nejčerstvějším vítězem soutěže MasterChef Česko je na první pohled zamračený typograf Martin Pecina. Nenechte se ale mýlit, i tenhle bručoun se umí usmát, jen s tím rozdáváním příliš neplýtvá. Jeho odlišnost zaujala spoustu diváků. Někteří dříve (a někteří později) našli v tomto milovníkovi foglarovek, dobrého vína a zabijaček zalíbení. Martin svým ledovým klidem zaskočil i porotu, sám Přemek mu už v castingových dílech řekl, že je velice zvědavý, jestli se mu podaří zachovat si tuto tvář po celou dobu soutěže. A podařilo se! Martin dostal od Ježíška k předčasným Vánocům titul MasterChef pro rok 2022.

FOTO:  TV Nova

MasterChef 2023
Jaký bude další mezititulek? Třeba jste to právě vy, kdo přibude do našeho seznamu nejlepších amatérských kuchařů. Milujete vaření a chtěli byste zažít dobrodružství? Zavařit si v náročných výzvách, které kolikrát vedou sami porotci nebo zajímaví hosté? Jste ambiciózní a soutěživí? Chcete celé republice ukázat, co umíte? Pak je pro vás soutěž MasterChef šitá jako na míru. Postup je jednoduchý, přihlaste se skrze dotazník na nova.cz a staňte se novým MasterChefem! Cesta za vaším snem možná totiž není vůbec daleká…

Ve videu si připomeňte, jak jsme vás lákali na minulý ročník. Show MasterChef Česko sledujte na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady