• Pořady
  • MasterChef Česko
  • Radek Kašpárek o nové řadě MasterChefa: Bylo to extrémně vyrovnané, měl jsem hned šest favoritů

Radek Kašpárek o nové řadě MasterChefa: Bylo to extrémně vyrovnané, měl jsem hned šest favoritů

MasterChef Česko se na televizních obrazovkách objeví už 30. srpna. Držte si klobouky, podle všeho to vypadá na velmi rychlou jízdu! Několik epizod, na které jsou diváci zvyklí, totiž úplně zmizí a v každé epizodě půjde do tuhého...

Novinky z další řady kulinářské soutěže MasterChef Česko nám prozradil přímo ten nejpovolanější – porotce Radek Kašpárek. Podle něj nás čekají opravdu velké změny, díky kterým bude letošní ročník ještě neúprosnější než ten předešlý. Takhle budou padat hlavy!  

Každou epizodu jedna oběť

Podle Radka je nový ročník opět plný talentů. Úroveň přihlášených se sice rok od roku zvyšuje, spolu s ní se ale zvyšují také požadavky, které jsou na soutěžící kladeny. „Nová řada je mnohem dynamičtější a rychlejší. I proto, že z každého dílu rovnou soutěžící vypadává,“ říká Kašpárek.

Tisková konference TV NOVA – Radek Kašpárek s manželkou
Tisková konference TV NOVA – Radek Kašpárek s manželkou  |  FOTO:  TV Nova

​​Tohle už v soutěži MasterChef neuvidíte!

První výraznou změnu pocítí diváci hned na začátku soutěže – první čtyři epizody s castingy letos neuvidí. „Půjdeme rovnou do finálové šestnáctky, diváci budou sledovat z castingu jenom část. Nebudou, jak bylo vždy zvykem, sledovat 4 castingové díly,“ říká porotce.

​Další změny se týkají epizod návratů a rodinné výzvy – ani ty v nové řadě nebudou. „Není tam žádný návratový díl a úplně chybí rodinná výzva. Tato řada je opravdu ostřejší,“ dodává Kašpárek.

FOTO:  TV Nova

Další řada bez Kašpárka?

Radek Kašpárek se na tiskové konferenci Novy objevil bez svých dvou souputníků z MasterChefa. Jelikož se trio porotců většinou objevuje na podobných akcích společně, vyvstala otázka, kde jsou Honza Punčochář s Přemkem Forejtem a proč tam Radek není s nimi. „Kluci jsou na natáčení Souboje na talíři a letošní řada bude úplně beze mě…Protože kdybych na to natáčení jel, tak bych spoustu věcí nestihl. Všechno je to odůvodněné tím, že na přelomu září a října bychom měli otevírat novou restauraci.“

​V nové řadě MasterChef Česko Radek Kašpárek bude

Otevírání nového podniku je časově náročné, vyvstala proto hned otázka, zda Radek Kašpárek nerezignuje také na roli porotce MasterChef Česko. „Ne, v MasterChefovi jsem… Takže pokud se na mě diváci těší, tak mají důvod. V letošní řadě budu,“ potvrdil s nadšením.   

​​Novou řadu soutěže MasterChef Česko sledujte každou středu od 30. srpna na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady