• Pořady
  • MasterChef Česko
  • Půl roku svůj vztah tajili, teď už spolu bydlí! Jaké byly začátky Betty a Vojty z MasterChefa?

Půl roku svůj vztah tajili, teď už spolu bydlí! Jaké byly začátky Betty a Vojty z MasterChefa?

Některým to bylo jasné hned, jak je viděli, někteří to netušili až do první venkovní výzvy soutěže MasterChef Česko. Ti první byli soutěžící a nejbližší přátelé, ti druzí diváci televize Nova.

My jsme ale zachytili na kameru inkriminovaný okamžik, kdy se Betty po skončení rozhovoru rozeběhla za Vojtou a začala ho muckat před zraky všech. Museli tedy s pravdou ven, čímž se jim ale také konečně ulevilo a svou lásku nyní mohou sdílet se všemi kolem!

Vzpomenete si na první okamžik, kdy jste se vy dva viděli?
Vojta: Na chodbě v ateliéru, kdy jsme čekali na nástup do kuchyně MasterChefa, takový ten úvodní. Stála tam ta trofej a my jsme se rozhlíželi, byly tam všechny ty spotřebiče a tak dál… No a my stáli tak o čtyři místa za sebou, to byl první nějaký moment.

Takže ty jsi neviděl tu trofej, ale viděl jsi Betty…
Vojta: To bylo ještě předtím, než jsme tam vešli. Já jsem šel první, Betty šla až v té druhé skupince. Samozřejmě jako první jsem koukal po trofeji a pak, když tam vešla Betty, tak šla trofej stranou.
Betty: V první chvíli jsme se na sebe hodně intenzivně dívali, tak jsem si říkala: „Já mám asi něco mezi zubama.“
Vojta: To je ještě ta lepší verze. Většinou říká: „Tam byl nějakej týpek, on na mě pořád čuměl…“
(oba smích)
Betty: No čuměl, no!

FOTO:  TV Nova

Jaký byl ten průběh?
Betty: Vojtu čekal casting a já jsem mu říkala, že si myslím, že je fajn, když tam ty lidi mají víno. Že se uvolní… A Vojta si to pak tedy vzal k srdci, tak se tam trošku pinkli. (smích) Ne, tak jsme si tak trochu povídali… A Vojta poslouchal, co říkám!
Vojta: Poslouchal jsem rady, protože Betty už to vaření měla za sebou a postoupila, tak jsem se snažil nasbírat co nejvíc inspirace a potřebných informací.

Kdy se zlomilo to, že si toho začalo všímat i okolí?
Betty: To bylo vtipné, protože někteří lidé si mysleli, že jsme se spolu přihlásili už do soutěže. (smích)

Jako, že je to habaďúra? Že děláte, že se neznáte?
Betty: Ne, ne, ne. Oni si mysleli, že spolu chodíme. Myslím, že právě Milan říkal ve zpovědnici, že: „No, Vojta s Betty ti už se spolu přihlásili!“ Protože asi už ten první večer, kdy jsme byli úplně cizí lidi, tak už…
Vojta: Tak už to šlo asi na nás vidět. Protože v ten večer jsme celá skupinka z toho hotelu ještě jeli někam na víno a potom, že budeme ještě někam pokračovat, ale oni nás v tom nechali, no.
Betty: Celý večer jsme seděli vedle sebe a pak jsme si už i říkali, jestli to není takový blbý. Tak to právě možná vypadalo, že spolu chodíme, přitom jsme se v podstatě neznali.

FOTO:  TV Nova

Jste připravení na to, že to bude řešit i bulvár?
Betty: (napije se vína) No, tak i o tom už jsme se bavili. Vojta s tím má už nějakou předchozí zkušenost (Vojta Urban vyhrál soutěž Muž roku 2019, pozn. red.) Ale člověku pak dojde, že to vlastně není nic tak hrozného, myslím si, že ten bulvár si ani nemůže vymyslet věci které se reálně nestaly. Nebo… může možná, asi jsem takový sluníčkář. Ale nemyslím si, že máme něco, co bychom chtěli skrývat, a doufáme, že to bude všechno v pohodě.

Co je Vojtova nejlepší a pak nejhorší vlastnost?
Betty: Nejlepší i nejhorší je to, že je moudroprd.
(smích všichni)
Vojta: Na to si dám salám.
Betty: Vojta je strašně epmatickej, hrozně podporující, to je úžásný. Já jsem…  mě to úplně fascinuje, jak jako… (odmlčí se, dívá se na Vojtu a nemluví)
Těžko se to… v tomhle je úplně skvělej. Strašně mě podporuje a dělá mi kouče!
Vojta: To je to pozitivní, nebo to negativní? (smích)
Betty: Asi jsem ještě nepřišla na nic, co by mi na Vojtovi vadilo.

Vy jste už stihli udělat další krok, a sice, že jste se sestěhovali…
Betty: Když jsme se potkali, tak já jsem se zrovna stěhovala. Původně jsem se chtěla sestěhovat s kamarádkou, už jsem byla domluvená, že se půjdu podívat na byt. Když jsme se pak o tom bavili s Vojtou, tak mi říká: „Ale dává ti to smysl? Teď jsme na hotelu, pak se spolu třeba budeme chtít sestěhovat, tak abys na pár měsíců šla někam jinam bydlet… Tak to zatím nech, budeme na hotelu a u mě.“ No, a tak nějak si mě tady nechal.
(smích oba)

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady