Přemek Forejt miluje kostýmy. Jaký převlek ho čeká v MasterChefovi letos?

Za ty roky, co spolu kluci úřadují před kamerami, se z profesionálních a uznávaných kuchařů Radka Kašpárka a Honzy Punčocháře staly myšičky Raděna a Punčocha a k MasterChefovi přibyl i další pořad, kde tihle tři hračičkové působí spolu – Souboj na talíři. V rozhovoru s P48 se dozvíte, co ho na MasterChefovi baví nejvíc a kdo byl jeho oblíbenec!

Jak se těšíš na další řadu MasterChef Česko? Kolikátá je to tvoje řada?
Tohle je pro nás čtvrtá řada a já se samozřejmě hrozně těším. Rok utekl hrozně rychle a těším se, jakou bandu zase vybereme a co za zajímavé lidi zase potkám.

Stýskalo se ti po Radkovi a Honzovi?
No jasně, to jsou moje myšičky. My jsme si s klukama užili Souboj na talíři a vlastně na ně se těším úplně nejvíc. Každý rok má úplně jiné soutěžící, je tam trošičku jiná energie a jsou tam jiné venkovní výzvy, které miluju úplně nejvíce. Já se na to těším.

FOTO:  TV Nova

Pamatuješ si některou z venkovních výzev, která ti utkvěla v hlavě? Co se třeba týká kostýmů, která výzva tě bavila nejvíce?
Kostýmy byly super. Hrozně hezky vzpomínám na tu motorkářskou výzvu, ta byla skvělá. Pamatuju si zabijačku, záchranáři byli boží. Já jsem byl hasič. Líbí se mi, že dostanu ten kostým a jsem v roli. Mě to baví, pro mě je MasterChef věc, kdy si zase můžu zkoušet jiné věci.

V uplynulých řadách jsme byli na návštěvě u Radka v restauraci, byli jsme u Honzy, tak co kdybychom letos zavítali k tobě do Entrée?
Myslím si, že by to bylo hezké, že by to bylo moc fajn. Byli jsme dokonce i u Honzíka doma, což bylo nádherný, u Rádi to byla prostě řežba, bylo to nádherný, sofistikovaný. Tak uvidíme, třeba MasterChef zavítá i k nám do Entrée.

FOTO:  Nova.cz

Přihlásil by ses do soutěže typu MasterChef?
Já si myslím, že to lidem může hezky změnit život a myslím, že spoustě lidem to změnilo život. Pro začátečníka je to skvělej nákop, jít do takovéhle soutěže, kousnout se a naučit se i sám co nejvíc a potom to umět prodat. Když to člověk dobře uchopí, tak z toho může opravdu velice dobře vytěžit.

Kdo myslíš, že tu šanci využil nejlíp?
Určitě tři výherci. Za mě Kristínka – naprosto neskutečnej talent, dříč. Holka, která je velice pokorná a toho si na ní vážím nejvíce. Odcestovala do Anglie, kde nastoupila do jedné z nejtěžších kuchyní vůbec, co v Anglii jsou.
Roman, ten to taky skvěle rozjel. Člověk, od kterého by to nikdo na začátku úplně nečekal a myslím si, že je to skvělej showman, umí to s lidma. Za tu dobu se nějak vyvařil a líbí se mi, jakou cestou se vydal.
Z Besky je naprosto úžasná cukrářka. Měl jsem tu čest ochutnat některé její dezerty a jsou naprosto famózní. A těch lidí je tam takhle spousta, nemyslím teď jenom ty výherce. Celkově v té šestnáctce tam vždycky bylo pár lidí, kteří pořád vaří a drží se toho.

FOTO:  TV Nova

Je někdo, koho jsi měl z předchozích řad opravdu rád?
Honzu Vorla, měl jsem oblíbeného Giviho, skvělej kluk. Taky hrozně pokorný. A vaří úžasně!

Soutěž MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově a nebo o týden dříve na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady