Hoďte nohy na gauč a připravte si popcorn! MasterChef Česko se vrací

Pozor, pozor, horká novinka na menu! Na televizní obrazovky se vrací nejúspěšnější reality show o vaření – soutěž MasterChef Česko! Těšit se samozřejmě můžete na již známou trojku šprýmařů v rondonech.

Benjamínka věkem, avšak nikoliv kulinářským umem, kuchaře mnoha talentů a šéfa olomoucké restaurace Entrée Přemka Forejta. Milovníka české kuchyně, básníka, jehož jazyk neumí jen skvěle dochucovat, ale také o jídle mluvit tak, že vás z poslechu začnou svědit uši a v puse se hromadit sliny, šéfa restaurace U Matěje Honzu Punčocháře a v neposlední řadě samozřejmě na černého koně české gastronomie, držitele michelinské hvězdy s tajemným zábleskem v oku, který značí nejambicióznější plány, šéfa restaurace Field Radka Kašpárka.

​Pokud jste doposud soutěž MasterChef Česko nesledovali, tak byste rozhodně měli začít! Tři špičkoví kuchaři dohlížejí na to, aby se titulu zhostil doopravdy ten nejlepší amatérský nadšenec do gastronomie.

V minulých řadách, kdy na porotcovském pódiu stáli výše zmínění, se to doposud podařilo tehdy devatenáctileté Kristíně Nemčkové, která se rozhodla svůj kuchařský um a talent dále rozvíjet na prestižní škole v Londýně.

O rok později vyhrál bývalý hokejista, který se skrz soutěž naučil pokoře, naslouchání a v neposlední řadě i vaření! Roman Staša vnesl smích do nejedné české domácnosti a stejně tak to dělá i nyní, dva roky po skončení soutěže – jezdí do českých domácností a vaří pro lidi. A Romana v kuchyni prostě chcete.

FOTO:  TV Nova/Instagram Romana Staši, koláž TN.cz

​Prozatím poslední výherkyní je divoženka Veronika Danišová, které ale nikdo neřekne jinak než Besky. Svým křehkým vzhledem a laním kukučem vás může dost klamat, tahle holka to umí v kuchyni pořádně roztočit! Její největší vášní jsou dorty a pečení celkově, čemuž se i věnuje na svém Instagramu. Také vede kurzy vaření, kam se může přihlásit kdokoliv, kdo by se chtěl od této sympatické Slovenky něčemu přiučit.

FOTO:  TV Nova

Kdo bude tedy příští MasterChef? Další řada jede na plné pecky, tedy natáčení, v televizi si na ni budete muset ještě chvíli počkat. Už teď vám ale můžu slíbit, že je rozhodně se na co těšit. Nebudete připraveni o zajímavé venkovní výzvy, ať už sportovního, nebo třeba diplomatického charakteru. Samozřejmě myslíme také na ekologii, udržitelnost a (ne)plýtvání potravinami. S tímto vším si nový MasterChef musí umět poradit, zvládnout extrémní stres, fyzicky i psychicky náročné výzvy a kdo ví, třeba i pletichaření od „kamarádů“.

Na natáčení trávím každý den a slibuji vám, že tahle řada bude zase o něco lepší než ta minulá. Nevěříte? Věřte.

Pořad MasterChef Česko najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu MasterChef Česko

Články k pořadu MasterChef Česko

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady