Finále LEGO MASTERS: Michal a Marek si pro výhru dopluli s dechberoucím LEGO korábem

Postavili LEGO® stavbu, před kterou poklekl i porotce Milan Reindl. Rozpohybovali prvky, přidali překvapující detaily a nebáli se využít ani efektivní zvuky. Soutěžící Michal a Marek se postavili náročné dvacetihodinové výzvě a právem si odnesli titul vůbec prvních českých a slovenských LEGO® MASTERS!

Show LEGO® MASTERS zná vítěze! Kamarádi a amatérští stavitelé LEGO® Michal a Marek se stali historicky prvními vítězi nové show. I přesto, že se jim první stavba moc nepodařila, zvládli dvacetihodinovou výzvu dokonale. Hlavní porotce Milan Reindl byl z jejich potápějícího se korábu nadšený: „Tohle je naprostá bomba. Když se to celé rozhýbe, tak máš pocit, že se koukáš na film. Je to neskutečné,“ zněla první slova mistra stavebnic LEGO®.

FOTO:  Nova.cz

​Šťastní vítězové si odnáší nejen půl milionu korun, ale zároveň i unikátní LEGO® pohár, na kterém jsou umístěny jejich figurky. I když Marek s Michalem nebyli favority hned od prvního kola, postupně okouzlovali stavbami a nápady. Ve finále pak porazili slovenské favority Miroslava a Samuela.

FOTO:  TV Nova

​​„Celá soutěž pro nás byla úžasná. My jsme si to přišli hlavně užít a o to větší je radost z vítězství. Kdybychom šli pouze za výhrou, tak bychom ty stavby za sebou sekali a vítězství bychom si tak rozhodně neužili. Takhle to byla jedna veliká jízda od začátku až do konce,“  zněla první slova šampiónů těsně po vyhlášení.

FOTO:  TV Nova

​Vítězové ocenili, že na finále do polské Varšavy mohli přijet jejich nejbližší. „Bylo to to nejlepší, že tady s námi mohli naše rodiny být. Protože tajit před nimi, že jsme show vyhráli, by pro nás bylo nejtěžší. Člověk se s něčím tak skvělým chce pochlubit, moc děkujeme za tuhle příležitost,“ svěřili se Marek s Michalem.

Vítězům prvního LegoMasters Michalovi a Markovi gratulujeme. Všechny díly LEGO® MASTERS najdete na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu LEGO MASTERS

Články k pořadu LEGO MASTERS

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady