Tomáš Klus jako porotce finálových LEGO MASTERS: Jsem takový LEGO anarchista

Už v neděli se tři nejlepší dvojice z Česka a Slovenska utkají o titul LEGO® MASTERS a výhru půl milionu korun. Nikdo z nich se nesmí složit do kostičky, ale naopak musí prokázat, že si právě oni zaslouží jedinečný LEGO® pohár i pohádkovou výhru!

Aby nad hlavu mohli zvednout LEGO® pohár, musí se soutěžící postavit dvěma výzvám. Jedna otestuje jejich technické dovednosti, druhá jejich kreativitu a vytrvalost. První výzvou bude postavit nejvyšší možnou stavbu, která se nesmí zhroutit k zemi. A druhou výzvou naopak bude vytvořit stavbu, na kterou budou mít soutěžící celých dvacet hodin. Zadání je cokoli – tedy freestyle.

FOTO:  TV Nova

​Stavět 20 hodin je velice náročné, proto moderátoři soutěžící zachraňovali svačinami i masáží. „Mohli by jezdit pravidelně, každou hodinu,“ radovali se z příjemného překvapení moderátorů soutěžící Marek a Michal. „Potřebovali jsme doplnit energii, takže jsme potřebovali cukr,“ prozrazují taktiku konzumace Šárka s Tomášem. Ti asi zatím nejvíce věří ve vítězství.

​​Novinkou ve finálové epizodě bude, že o vítězi vedle hlavního porotce Milana Reindla a hvězdného porotce Tomáše Kluse rozhodnou také děti. 

Jako několikanásobný otec je i muzikant a herec Tomáš Klus skutečný milovník LEGO® stavebnic. „Já jsem LEGO® anarchista,“ prozradil nám Tomáš o tom, jakou taktiku při stavění používá. „Já neumím stavět podle plánů. To umí moje žena. Ona si vždycky všechno rozřadí podle pytlíčků a udělá si v tom pořádek. Ale já vždy všechno nasypu na jednu hromadu. A stavím si své světy.“

FOTO:  TV Nova

​Napínavé klání, radost i pláč. To bude veliké finále LEGO® MASTERS.  Už v neděli ve 20:20 na TV Nova nebo už teď na Voyo. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu LEGO MASTERS

Články k pořadu LEGO MASTERS

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady