Kostičky jsou vrženy! Finální stavby LEGO MASTERS zhodnotí i Tomáš Klus

Finální díl LEGO® MASTERS dorazí už v neděli na televizní obrazovky a prozradí nám, kdo se stane historicky prvním držitelem titulu LEGO® MASTER Česko a Slovensko. Před tím ale musí oslnit porotu svými grandiózními výtvory, které překvapí svou propracovaností, detaily i pohyblivými částmi stavebnice. Porotu tentokrát utvoří nejen Milan Reindl, ale i hvězdný host Tomáš Klus! Na co se ve finálním díle těšit?

Stavím bez přestávky, stavím rád

Soutěžící nyní čeká opravdová dřina! Na své finální stavby budou mít celých dvacet hodin, během kterých musí porotu přesvědčit, že si vítězný titul i výhru půl milionu korun zaslouží právě oni. Úkolem bude postavit LEGO® stavbu, která odvypráví příběh, prokáže jejich technické znalosti a ukryje i prvek překvapení. Už nyní se můžete těšit na dechberoucí stavby, jež vám i díky pohybovým prvkům doslova ožijí před očima!

FOTO:  TV Nova

Za co, pane Klus, za co?

Ani tentokrát nebude chybět hvězdný host, kterým bude skvělý Tomáš Klus! Ten bude spolu s Milanem Reindlem součástí poroty a v hodnocení bude mít hlavní slovo. I když láska k LEGO® stavebnicím nebere na věk ohled, vztah k nim si budujeme právě v dětství. Součástí naší poroty tak bude i gang malých hodnotitelů, kteří budou finální díla hodnotit nezkaženýma dětskýma očima. Každý z dětských odborníků obdrží jednu kostičku, která soutěžícím přinese jeden důležitý bod.

FOTO:  TV Nova

Nasaďte si ochranné helmy a vydejte se s námi na úžasné LEGO® staveniště. Jeho brány otevřeme už v neděli ve 20:20 na Nově. A pokud nechcete čekat? Finálový díl můžete zhlédnout už nyní na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu LEGO MASTERS

Články k pořadu LEGO MASTERS

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady