Přemek Forejt, bitva o kostičky a Matouš Ruml jako pračlověk: Nový díl LEGO MASTERS bude stát za to!

Už v neděli 12. 6. uvidíte na Nově další díl zábavné rodinné show LEGO® MASTERS. A můžeme vám slíbit, že se bude opravdu na co koukat! Naše soutěžící čeká výprava z pravěku až do daleké budoucnosti. K ní nebudou potřeba pasy, zato zručnost a nekonečná fantazie. Na co všechno se v druhé epizodě můžete těšit?

Přemek Forejt jako milovník LEGO® světa

Přemek Forejt je nejen legendární kuchař. Skládání LEGO® stavebnic je jeho denním chlebem, a tak není divu, že má doma dokonce i stavebnice, které navrhl náš skvělý porotce Milan Reindl. Že se Přemek nebojí vzít vařečku ani LEGO® kostky do svých rukou, uvidíte hned, jakmile se dostane do LEGO® studia. Výtvory našich soutěžících bude vášnivě komentovat, objevovat všechny detaily scén a užije si i pravěký převlek, do kterého jej chtě nechtě dostanou naši porotci.

FOTO:  TV Nova

Bitva o kostičky

V soutěži je třeba mít správné díly i ostré lokty. Ty se projeví hlavně v první výzvě, kdy budou mít soutěžící k ruce jen omezené množství kostiček. Z těch musí sestavit impozantní dílo, které ohromí porotce a zajistí jim výhru, jež bude velkou výhodou v dalším kole. Kola soutěžního vlaku se totiž skutečně rozjedou právě v druhé části soutěže. V ní se vydáme na cestu časem, ve které nám soutěžící představí jejich vizi pravěku, doby ledové, středověku, divokého západu a daleké budoucnosti. Vše pak spojí v jedno impozantní dílo, kterým bude projíždět právě náš LEGO® vlak.

Zdroj: TV Nova

Vývojová stádia Matouše a Evelyn

Zatímco ostatní z nás dokáže LEGO® vrátit zpátky do dětství, moderátory Matouše Rumla i Evelyn vrátí druhá epizoda rovnou do období lovců a sběračů. Těšit se můžete na skvělé kostýmy, ve kterých o kožešiny ani brnění nebude nouze!

Zdroj: TV Nova

Zatímco někdo náročnou výzvu vyhraje, druhý bude muset složit košile do kostiček a soutěž opustit. Kdo to bude? To můžete zjistit už teď na Voyo, nebo v neděli ve 20:20 na TV Nova!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu LEGO MASTERS

Články k pořadu LEGO MASTERS

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady