Nová česká show LEGO MASTERS odstartovala na Voyo! Co vás čeká?

Z LEGO® stavebnic se naši soutěžící nesloží! Už od neděle 29. 5. můžete na Voyo sledovat úžasnou rodinnou show LEGO® MASTERS, ve které se vám představí šest dvojic těch nejlepších LEGO® stavitelů v Česku a na Slovensku. Po rukama jim budou vznikat neuvěřitelná díla, jež limituje pouze fantazie a technická zdatnost. Kdo si dílek po dílku vydláždí cestu až k úžasné výhře?

Kostičková stavba povolena!

Talentovaní soutěžící, skvělá moderátorská dvojice i kostičkárna, z jejíž tvarů i barev přechází zrak. Nejen to je skvělá rodinná show, která uchvátí děti i dospělé. Celým pořadem vás bude provázet sehraná moderátorská dvojice – oblíbená slovenská komická Evelyn a známý herec Matouš Ruml. I když se moderátoři před uváděním pořadu neznali, dokázali si okamžitě padnout do noty a vytvořili skvělý tým. A o to samé se pokusí i naši soutěžící. I když všichni patří k LEGO® expertům, před castingem se neznali a jsou zvyklí fungovat každý samostatně. K jejich úspěchu přispěje vzájemná souhra, schopnost kompromisu i odhodlání dostat ze sebe jen to nejlepší.

FOTO:  TV Nova

Hodnocení od toho nejlepšího

A kdo vlastně bude naše kostková veledíla hodnotit? K odbornému názoru jsme přizvali toho nejpovolanějšího! Bude jím Milan Reindl, který jako jediný Čech navrhuje pohyblivé stavebnice LEGO® Technic, jež mají rozvíjet technické myšlení u malých i dospělých stavitelů. Milan Reindl patří do patnáctičlenného mezinárodního týmu, v němž jsou kromě osmi Dánů i dva Němci, dva Francouzi, Američan a Nor. U člověka, jehož model má ve sbírce například i David Beckham, si můžete být jisti, že jeho oku neunikne jediný detail ani dílek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Milan Reindl (@grohl_lego)

Jak se naši soutěžící postaví kostkovým výzvám? A kdo si poskládá první titul LEGO® MASTERS Česko a Slovensko? Sledujte první díl už v neděli 29. května na Voyo nebo 5. června na TV Nova.

První soutěžní páry se představují:

Zdroj: TV Nova

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu LEGO MASTERS

Články k pořadu LEGO MASTERS

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady