• Pořady
  • LEGO MASTERS
  • Naomi o lásce, hejtech i show Love Island: Se Samem se nikdy nerozejdeme!

Naomi o lásce, hejtech i show Love Island: Se Samem se nikdy nerozejdeme!

Když Naomi přišla do vily na ostrově lásky, na sociálních sítích to způsobilo hotový poprask. A ne zrovna v nejlepším slova smyslu. V komentářích totiž schytala pěkný hejt za svůj vzhled, který se domácím kritikům příliš nezamlouval. Brzy si však sympatická česko-japonská dívka získala svou přátelskou a nekonfliktní povahou nejen srdíčka ve vile, ale i diváky u televizních obrazovek. Stejně jako kanárské slunce pálí fanoušky jedna zásadní otázka – tvoří s ostrovanem Samuelem pár, nebo jsou jen přátelé?

Vše prozradila v exkluzivním rozhovoru! Rozpovídala se nejen o svém vztahu se Samuelem, ale i o nepříjemných komentářích, které si po ukončení soutěže musela přečíst na svém profilu na sociálních sítích. Ošklivé zprávy ale ze svého feedu nemaže. Naopak je podle ní dobře, když jde vidět, jak zle se někteří lidé dokáží za rouškou anonymity vyjadřovat. Sama sebe ostatně přijímá takovou, jaká je, a nic by na sobě neměnila. Poté, co její popularita začala v Love Island stoupat, ji navíc několik fanoušků vyhledalo a za útočné zprávy se jí omluvilo. Být k lidem laskavý se zkrátka často vyplácí!

FOTO:  TV Nova

Je Sam sám, nebo s Naomi?

Vraťme se ale zpátky k ožehavému vztahu mezi Naomi a Samuelem. Soudě podle společných fotek na Instagramu by mohl jeden usuzovat, že obě srdíčka tvoří krásný pár. Jenže přání je často otcem myšlenky. Naomi popřela, že by spolu se Samem chodili, a proto se podle ní ani nemohou nikdy rozejít. Jenže v rozhovoru Naomi mlžila víc, a tak není úplně jasné, zda je jejich pouto čistě nevinné. První pusa podle ní již padla a je dost možné, že se přání fanoušků na šťastný konec přece jen splní.

Zhodnocení minulosti a vyhlídky na budoucnost

V rozhovoru se ale Naomi nezastavila jen u Samuela. Zhodnotila i rozchod Vildy a Nikol, který pro ně musel být velmi bolestný. Sama totiž vnímala Love Island jako intenzivní retreat, ve kterém jsou vztahy se soutěžícími vždy silné, bez ohledu na to, jak dlouho se znali. Sama by se prý do Love Island přihlásila znovu. To sice kvůli pravidlům nemůže, svou šanci ale můžete využít vy sami! Casting na Love Island totiž právě probíhá!

​​Kde tedy Naomi můžeme potkat, když ne na ostrově lásky? Bonusy i reportážemi vás bude provázet v nové rodinné show LEGO® MASTERS, která startuje 5. června na Nově a už 29. května na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu LEGO MASTERS

Články k pořadu LEGO MASTERS

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady