Tento level zvládání stresu obdivuju! Čím Evelyn soutěžící LEGO MASTERS dostali?

Komička a příležitostná herečka Evelyn se do povědomí českého diváka zapsala především svými videi z Chorvatska. V srpnu roku 2014 nahrála video, kde si plačící stěžovala na to, že se v Chorvatsku musí platit kunami. („Co je to za zemi, kde se platí zvířaty?“) Doslova přes noc toto video obletělo obě naše země. Evelyn si tak otevřela dveře do světa showbyznysu díky svým zábavným videím, kde se přepínala do různých, dnes již ikonických postav, jako je například sousedka Gita nebo modelka Žitele. Tyto postavy se staly kultem, takže Evelyn dostala nabídku od jedné ze slovenských komerčních stanic na vlastní seriál Svět podle Evelyn, kde se podílela i na scénáři.

Slovenskému publiku dokázala, že je neuvěřitelně všestranná, když skončila na třetím místě v taneční show Let´s Dance. Stejně tomu bylo i ve slovenské verzi Tváře s názvem Tvoje tvář zní povědomě, kde skončila dokonce druhá. Má za sebou i tři počiny na stříbrném plátně, a to ve filmech LOVEní, Tlumočník a Luky a Cuky ve filmu. V posledním zmiňovaném potkala Petru Polnišovou, se kterou má úspěšný podcast jauuu, PS: to bolelo. Každá jeho epizoda má více než milion přehrání. Na poli moderátorském není nováčkem, na slovenské Markíze moderovala čtyři sezony kultovní Farmy. V LEGO® MASTERS ovšem bude mít poprvé moderátorského kolegu – Matouše Rumla. Co na moderování říkala a jak hodnotí spolupráci s českým kolegou?

Čeští diváci vás znají jako herečku a komičku. Nicméně na slovenské Markíze jste moderovala už čtyři Farmy, jednu z nejúspěšnějších reality show Slovenska. Je pro vás reality show LEGO® MASTERS jiná? 

Je to pro mě úplně nové. Nejvíce jsem se těšila na to, že budu mít moderátorského kolegu. Už jsem si to vyzkoušela na soukromých akcích. Můj první moderátorský kolega byl váš skvělý herec Jakub Prachař. Když jsem se na castingu potkala s Matoušem, tak jsem si říkala, jak je fajn, vtipný a pohotový. 

A taky jsem se těšila, že budu točit ve studiu. Přece jen – Farma je samý exteriér, takže je to pro mě úplně jiný typ práce. Tahle show mě baví, protože je to prostě feel good, není tu konflikt a lidské drama. Celé je to napínavé, ale velice příjemné. Na rozdíl od Farmy, kde jsou vztahová dramata na denním pořádku. 

FOTO:  TV Nova

A jaký je Matouš Ruml kolega? 

Skvělé bylo, že jsme si oba sedli už na castingu. Nemůžu mluvit za něj, ale myslím, že on to taky tak vnímá. Určitě se ho na to zeptejte. 

Co jste čekala od soutěžících nebo celé show LEGO® MASTERS? 

Nevěděla jsem, co mám očekávat. Řekla jsem si, že se nechám překvapit. A opravdu − epizodu od epizody je to nové a nové překvapení, kam až se dá zajít, co postavit a jak být kreativní. Je neuvěřitelné, co soutěžící dokážou a jak to mají v rukách. Já jsem kreativní člověk, ale manuálně nevytvořím nic. Umím něco vymyslet nebo napsat, ale oni spojí malé kostičky do neuvěřitelných tvarů. Fascinuje mě to, neboť já takový dar nemám a vlastně nechápu, jak je to vůbec možné.  

Co vás na soutěžících dále překvapuje? 

Překvapuje mě, že dokážou reagovat na stresové situace, kterým jsou vystaveni, s klidem a rozvahou. Já bych polovinu času asi propištěla a hystericky běhala sem a tam. A oni to vážně skvěle zvládají. 

Která stavba vás nejvíce překvapila? 

Nejvíce napínavé byly asi věže (technická výzva, kde jde o to, kdo postaví tu nejvyšší věž, aniž by mu spadla – poznámka redakce), kde mě to opravdu neuvěřitelně vtáhlo jen tím, že jsem stále přemýšlela, jestli to spadne, nebo ne. Každé kolo bylo neskutečné. Diorámou jsem byla naprosto konsternovaná a vlastně jsem se jen celou dobu divila.

FOTO:  TV Nova

Show je velice náročná, nicméně nakonec se „smrskne“ jen do čtyř skvělých epizod. I vy s Matoušem jste si ovšem mákli. Diváci se můžou těšit i na spousty vašich kostýmů. Dejme ochutnávku. Jaký vás nejvíce bavil?   

No, můžu prozradit, že asi nejvíc jsem si užila kovbojku. Ke kostýmu mi dali i bič. I Matouše bavilo tím bičem práskat. Diváci se můžou těšit na videa ze zákulisí, kde vám to ukážeme 

Těšíte se, až poběží LEGO® MASTERS v TV? 

Nemůžu se dočkat, až to budou moci diváci vidět v televizi. Doufám, že to pro ně bude kromě jiného i inspirace, jak se dá strávit volný čas. 

Co Evelyn a LEGO®? 

Já jsem v dětství stavěla a hrála jsem si s ním. Dokonce mám i LEGO® z doby, kdy mi bylo šest let. Nicméně jsem s ním pak jako dospělá přerušila úplně kontakt a až tady jsem si uvědomila, že podle návodu se dá postavit cokoli. Je to neuvěřitelný relax a psycho hygiena. Soutěžící nám říkají, že i když jsou daleko od domova a je jim smutno, dlouhými hodinami náročného stavění si vlastně čistí hlavu. Můj další plán je tedy koupit si nové LEGO® .

FOTO:  TV Nova

Co by podle Evelyn měl mít správný LEGO® MASTER? 

Myslím si, že v této show je vidět, jak důležité je mít nadhled a dobrou náladu. Já bych se mockrát složila být pod takovým tlakem, ale oni to berou s klidem a humorem, i když chtějí vyhrát. 

Show LEGO® MASTERS startuje 5. června na Nově. A už 29. května na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu LEGO MASTERS

Články k pořadu LEGO MASTERS

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady