Skvělý tip na vánoční dárek! Pořiďte si oblíbený seriál Kameňák na DVD

Vánoce se nezadržitelně blíží a čím jiným potěšit své blízké než pořádnou náloží zábavy a smíchu! Seriál Kameňák si získal mezi diváky televize Nova nesčetné množství fanoušků. Ti všichni mohou nyní zajásat. Všech osm odvysílaných epizod seriálu si totiž mohou pořídit na DVD. Při jeho puštění kamennou tvář rozhodně neudržíte!

Děj úspěšného seriálu Kameňák vychází ze stejného základu jako předešlé filmy založené na anekdotách. Odehrává se v Kameňákově, v němž sedí na radnici starosta Pepa Novák v podání Václava Vydry. Se svým zástupcem Bohoušem Beránkem, kterého hraje Pavel Kikinčuk, podají přihlášku do celorepublikové soutěže Pozitivní město roku. 

FOTO:  TV Nova

Ministerstvo slibuje vítězi sto milionů korun. Soutěžící však musí splnit řadu kladných kritérií, jako je rostoucí počet obyvatel, dobrá zdravotní péče, rozvinutý kulturní, společenský a sportovní život, nebo čistota, což se Kameňákovu opravdu nikdy nedařilo. Ovšem starosta je schopen obětovat pro vítězství v soutěži naprosto vše. Jak to dopadne?

DVD k seriálu Kameňák si právě teď můžete koupit u dobrých prodejců.

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Kameňák

Články k pořadu Kameňák

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady