• Pořady
  • Kameňák
  • Vánoční Kameňák není dokonalý: Nevyhnula se mu jedna zásadní chyba!

Vánoční Kameňák není dokonalý: Nevyhnula se mu jedna zásadní chyba!

Úspěšná filmová série Kameňák přináší již pátý filmový díl, tentokrát sezónně naladěný Vánoční Kameňák! Tato komedie vás pobaví svým typickým českým humorem.

V Kameňákově se dějí neskutečné karamboly. Starosta Pepan (Václav Vydra) nemá klidný ani adventní čas. Přemýšlí, jak Kameňákov proslavit. S tajemníkem úřadu (Jan Antonín Duchoslav) se rozhodnou, že na nedaleké hoře Říp postaví skokanský můstek. Svůj plán musí projednat se samotným prezidentem republiky, s čímž jim má pomoci jeho mluvčí (Ladislav Hruška).

Základem Kameňáku je soubor vtipů, které nikoho nešetří. Humor se strefuje do žen, mužů, tchyní, politiků, policistů, zvířat, pohřebnictví i erotiky.

FOTO:  Nova.cz

Pamatujete si tyto hlášky?

„Kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil.“

„Ztratila se nám tchyně! Kdo ji najde, dostane přes držku!“

„Dobrá nálada nevyřeší tvé problémy, ale na*ere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet!“

Všimli jste si této chyby?

Tvůrci filmu špatně zakamuflovali umělý sníh. V záběru na rodinný dům Pepana je zřejmé, že se jedná o umělý sníh, protože se objevuje jen na jeho domě, zatímco vedlejší domy jsou čisté. Tato stejná chyba se sněhem je patrná i ve scéně na náměstí, kde je nápadně uříznutá vrstva sněhu, která v záběru náhle končí. Celé prostředí náměstí je bez jakékoliv známky sněhové nadílky. 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Kameňák

Články k pořadu Kameňák

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady