Nejsou jedničky jako jedničky: Studentka z Kameňákova se těšila na vyznamenání, místo toho pláče

V Kameňákově se stále něco děje, a tak má policie plné ruce práce. Kromě překupníka s lidskými orgány musí řešit i nešťastnou studentku, která obětovala své peníze pro jedničky. Na vysvědčení mít radost ale nebude.

Fotbalový úspěch a přísun peněz do městské kasy notně pozvedl vedení města sebevědomí. Jen jedna obyvatelka o sebevědomí přišla, když místo vytoužených jedniček na vysvědčení získala jedničky prsa. Lepší náladu má rozhodně Pepan, kterému zavolala Vilma, že se k němu rozhodla vrátit z Austrálie. Kartářka Ludvíková předpovídá Bohoušovi, že konečně vystřídá Pepana ve funkci starosty, a Vlastě, že s Pepanem stráví privátní rande.

Galerie

Ve městě se objevuje svalnatý Lexa, který nastupuje do školy jako tělocvikář. Po něm „překvapivě“ okamžitě zatouží učitelka Jarmila Cloumalová, zanedbávaná manželem, policistou Frantou. Bohouš přichází s nápadem horkovzdušného balónu nad náměstím. Vyhlídkové lety by navíc byly zpoplatněny a naplnily by tak městskou kasu. V pátek třináctého se na náměstí a nad náměstím splní Bohoušovi a Vlastě věštba.

 

Seriál Kameňák sledujte každý pátek ve 20:20 na Nově.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Kameňák

Články k pořadu Kameňák

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady