Letní zážitky, na které hvězdy Novy nezapomenou: Otrava jídlem a drama na italské benzince

O ty nejlepší a nejhorší zážitky z letních prázdnin se s námi podělily tváře televize Nova, které můžete vídat v Ordinaci v růžové zahradě 2 nebo v minisérii Jitřní záře.

K létu neodmyslitelně patří vodní radovánky. Herečka a zpěvačka Anna Slováčková si ale z vodáckého výletu s kamarády neodnáší nejlepší vzpomínky. „Přiotrávila jsem se langošem a pozvracela jsem snad celý kemp, protože jsme s naším stanem byli strašně daleko od záchodů,“ svěřila v rozhovoru.

Anna Slováčková  |  FOTO:  Profimedia

​Petra Bučková, která ztvárnila hlavní roli v minisérii Jitřní záře z dílny Voyo Originál, si ihned vybavila jeden podobně nepříjemný zážitek z dětství. „Zůstala jsem ve dvanácti letech na benzince v severní Itálii v noci. Ujel mi zájezdový autobus a nevšimli si, že tam nejsem,“ popisuje brunetka.

FOTO:  TV Nova

Naopak na ty nejhezčí prázdniny dětství vzpomíná s láskou Dana Morávková alias doktorka Zdena Suchá. Nejkrásnější léto strávila u babičky. „Jsem Jihočeška, narodila jsem se v takové malé vesničce Měkynec, kde je jen rybník, není tam ani hospoda, jen kaplička. Tam jsem prožívala letní prázdniny,“ dodává.

FOTO:  TV Nova

A co zajímavého se přihodilo herečce Janě Janěkové? To se dozvíte ve videu.

Sledujte Ordinaci v růžové zahradě 2 pouze na Voyo, nově také během letních prázdnin! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Jitřní záře

Články k pořadu Jitřní záře

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady