Byly to nervy! Jaké nepříjemnosti musela řešit Ornella Koktová u své dcery?

Ornella Koktová se proslavila vztahem s o 36 let starším podnikatelem Josefem Koktou. Začátky jejcih vztahu byly v médiích hojně propírané a pro mladičkou Ornellu to bylo jedno z nejtěžších období života. Teď už jsou ale svoji a vychovávají tři společné děti. Co Ornella o svém životě prozradila?

Rodiče dali Ornelle Koktové jméno, které bylo v české společnosti hodně neobvyklé. Prý proto, aby si ji muži, které ve svém životě potká, navždy zapamatovali. A to se rozhodně podařilo. Nezapamatovali si ji jenom pánové, ale celé Česko. Jak sama tvrdí, období mediálního boomu, který nastal po odhalení vztahu a informaci o jejím těhotenství s Pepou Koktou, bylo hodně psychicky náročné.

​Ačkoliv by si každý pomyslel, že těžké období prožívala právě kvůli mediálnímu tlaku, mohly za to ve velké míře i jiné okolnosti. V té době totiž maturovala a ani vztah s Pepou nebyl vyřešený. „Byla jsem tak nervově mimo, že musím říct, že jsem to ani úplně nevnímala,“ popisuje Ornella a přiznává, že byla hodně naivní a mediální svět jí dal pořádnou facku. I to, co řekla mimo éter, proti ní totiž lidé použili. „A pak jsem se musela zpovídat Pepovi, co jsem to vyprávěla, a musela mu vysvětlovat, že jsem nevěděla, že to někdo zneužije nebo to tam zavolá,“ líčí.  

FOTO:  TV Nova

​Lidé jí dříve psali, že je zlatokopka, ale jak sama říká, všichni brzo pochopili, že není co kopat. Teď už se naštěstí se zlými reakcemi okolí nesetkává. „Ten věkový rozdíl je dneska už takové trapné téma podle mě, že už to nikoho ani nezajímá,“ směje se Ornella. Otázka smrti ale u nich doma není tabu. Otevřeně se o budoucnosti baví a často to sklouzne dokonce k humorným poznámkám.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Jitřní záře

Články k pořadu Jitřní záře

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady