Eva Leimbergerová

Eva Leimbergerová

Pohledná česká herečka a brněnská rodačka se objevila v několika fimech, například v Ene bene nebo Bábovkách, ale doma je zejména v televizních seriálech. A kupodivu je řada z nich kriminálního žánru, třeba Policie Modrava, Dáma a král a zejména Specialité, ve kterém již od začátku roku 2020 hraje jednu z hlavních vyšetřovatelek elitního týmu detektivů. Zajímavostí je, že Eva studovala také rok na pařížské konzervatoři a i její manžel je Francouz.

Sociální sítě
Narození
3. březen 1982 (41 let)
V čem účinkuje

Související videa

Koho hraje a kde účinkuje

kpt. Jana Šafářová

Sebevědomá, ambiciózní, chytrá, velmi vzdělaná a pracovitá mladá žena, která musí prolomit pověst protekční holky. Je dcerou známého kontroverzního právníka, o němž se ví, že obhajuje velké ryby. Strouhal s ním měl v minulosti konflikt. Jana má svého otce ráda, vystudovala taky právo. Ale zároveň se musí vyrovnávat s pověstí protekčního dítěte a s tím, že je "dcerou Šafáře". Proto se rozhodla jít opačnou cestou a místo vysněného místa v otcově advokátní kanceláři, odešla k policii.

Eva Leimbergerová
Co mě čeká po konci ve Specialistech? Chystám film a budu se i nadále angažovat v divadle, ve kterém jsem hrála i při Specialistech. Chvilku si také odpočinu.

Související články

Eva Leimbergerová na VOYO

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady