Erftemeijer a Leimbergerová končí ve Specialistech: Co je čeká dál?

Tým Specialistů opouští kapitán Tomáš Beran a kapitánka Jana Šafářová. V nové řadě je již nahradí bývalí členové týmu – vyšetřovatel Pavel Vondráček a kapitánka Zuzana Koutná.

Jak se rozloučili, po kolika letech odchází a co nového je čeká?

Kapitán Tomáš Beran (Jacob Eftemeijer) odchází ze Specialistů po dva a půl letech kvůli touze se vrátit zpět do armády. I když se ho snažil major Strouhal (Martin Dejdar) přesvědčit, v rozhodnutí měl jasno. Kapitánka Jana Šafářová (Eva Leimbergerová) zase odjíždí do Bruselu po třech letech.

FOTO:  TV Nova

​Oba herci si natáčení náležitě užili, ale teď je čas jedny dveře zavřít a druhé otevřít. Herce čekají nové projekty a nové výzvy, i když teď už bez policejního odznaku a zbraně za pasem. „Chystám film a budu se i nadále angažovat v divadle, ve kterém jsem hrála i při Specialistech. Chvilku si také ale i odpočinu,“ svěřila se Eva. A co Jacob? „Já jsem ve Švandově divadle, kde teď budu mít čas zkoušet nové věci a také budu v novém seriálu pro televizi Nova.“

Kriminální seriál Specialisté můžete sledovat na Voyo! A na další premiérové díly se můžete těšit začátkem roku 2023. Na reprízové díly zase každé pondělí od 20:20 na Nově!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady