Martin Dejdar

Martin Dejdar

Jeden z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších českých herců, kterého diváci znají nejen z pražské Ypsilonky, ale zejména i z filmů, například Šakalí léta nebo Učitel tance, ale hlavně z televizních obrazovek. A to opět nejen jako herce, ale také jako dabéra (Bart Simpson) nebo i moderátora celé řady pořadů. V minulosti exceloval například jako Ozzák v komediálním seriálu Comeback a v současnosti již několikátým rokem vede jako major Josef Strouhal policejní tým Specialistů.

Sociální sítě
Narození
11. březen 1965 (58 let)
V čem účinkuje

Související videa

Koho hraje a kde účinkuje

František „Ozzák“ Pacovský

Tomášův bratr, prodavač U Dvou Akordů, metalový fanoušek, pivař a Lexův vzor

mjr. Josef Strouhal

Sebevědomý, má vysoké IQ a brilantní analytické myšlení. Na první dojem může působit i trochu neomaleně, ale není to jeho záměr. Je zvyklý spoléhat se především sám na sebe a tak působí jako SOLITÉR. Je zvyklý jednat přímo, rychle, jít k jádru věci. Všechno chce dotáhnout do konce. Když se zakousne do případu, je v něm urputnost a zabejčilost. Perfekcionista. Méně mluví, má smysl pro suchý humor.

Vyhlášený kadeřník se poprvé ukázal v Ulici v roce 2006. Nastoupil do salonu, který tehdy vedla Ingrid, jež byla tou dobou upoutána na invalidní vozík následkem vážného zranění. David jí pomohl postavit se znovu na nohy, díky němu se později stala i majitelkou salonu. Vážného vztahu se ale David zalekl a Ingrid opustil. Později jí znovu vstoupil do života a bojoval o ni s Vasilem, bratrancem Světlany Nyklové, bývalým šéfem místní mafie, který se ocitl v nemilosti. David Vasila nakonec udal mafiánům, před nimiž se s Ingridinou pomocí skrýval. Pro Ingrid tím David v roce 2011 definitivně skončil, čímž odešel i z Ulice.

Martin Dejdar
Už jsem byl i postřelenej. Zaplaťpánbůh ještě ne úplně zastřelenej.

Související články

Martin Dejdar na VOYO

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady