Specialisté startují na Nově pěkně zostra. Podzimní sezónu zahájí hned dvěma premiérovými epizodami

Po letní přestávce se na obrazovky TV Nova vrací premiérové díly kriminálního seriálu Specialisté. A diváci se mají opravdu na co těšit, osmá řada totiž odstartuje v pondělí 29. srpna večer rovnou dvěma novými epizodami – Únos a Najdu tě, přičemž obě epizody mohou diváci sledovat na Voyo již nyní. Sehraná čtveřice policistů pod vedením majora Strouhala (Martin Dejdar) tak opět bude řešit ty nejzávažnější trestné činy.

Nové případy detektivy zavedou na nejrůznější místa v Praze i jejím okolí, mrtvá těla se například najdou ve škole, parku či dokonce na poli. I v nových dílech bude Specialistům velmi výrazně pomáhat koronerka Iva Malinková (Gabriela Míčová), která bude dokonce ústřední postavou jedné z epizod.   

FOTO:  TV Nova

Zajímavá setkání

​V mnoha dílech se objeví v epizodních rolích známí herci, například Tereza Těžká a Eva Leinweberová (Únos) nebo Jana Stryková a Pavel Batěk (Touha).​ Tereza Těžká například popsala svou postavu takto: „Vrátila jsem se zpátky do svých mladých let, v této epizodě hraji osmnáctiletou dceru bohatého podnikatele, jimž unesli mladou chůvu, a policisté musí vypátrat, kdo a kam ji unesl.“  ​A Eva Leimbergerová řekla o zajímavých setkáních s hereckými kolegy při natáčení Specialistů: „Tohle mám na natáčení opravdu moc ráda. Setkávání s kolegy. Vzhledem k tomu, že jsem žila celkem dlouho mimo ČR a pak jsem se věnovala mateřským povinnostem, s mnoha kolegy z divadel a spolužáky z DAMU jsem se spoustu let neviděla nebo úplně ztratila kontakt. To, že se můžeme potkat přirozeně, při práci, je prostě radost. Teď během posledních dílů to byli třeba Pavel Batěk, Jana Stryková, Nataša Gáčová, Honza Teplý, moje skoro jmenovkyně Eva Leinweberová a další.“ 

FOTO:  TV Nova

Osobní problémy​

Nedílnou součástí jednotlivých příběhů budou také osobní linky členů elitního policejního týmu. Vedle vztahu kapitána Martina Kováře (Jiří Hána) s novinářkou Martinou Svátkovou (Marta Dancingerová) se tak dostanou například do popředí problémy, které musí řešit major Strouhal (Martin Dejdar) se svou neteří Anežkou (Amélie Pokorná), přesněji s jejím zhoršujícím se prospěchem.   

FOTO:  TV Nova

​Specialisté prožili velmi povedenou jarní sezónu, kdy si je každé pondělí večer nenechalo ujít v průměru 1 209 000 diváků starších 4 let. (Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 28. 6. 2022). 

Martin Dejdar
Už jsem byl i postřelenej. Zaplaťpánbůh ještě ne úplně zastřelenej.

​Natáčení Specialistů je realizováno v souladu s principy tzv. udržitelného natáčení, tedy s maximálním ohledem na životní prostředí. 

Nové příběhy seriálu Specialisté od pondělí 29. srpna na Nově. A o týden dříve na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady