Trapas při natáčení: Režisér si spletl hlavní hrdinku s její matkou. Štáb ho za to krutě potrestal

Trapas při natáčení: Režisér si spletl hlavní hrdinku s její matkou. Štáb ho za to krutě potrestal
Zdroj: TV Nova

Romantickou komedii Život s Helenou režíroval známý hollywoodský režisér Garry Marshall. A ten měl během natáčení jeden problém: Často si pletl hlavní představitelku Kate Hudson s její matkou. Proto se dost často stávalo, že Kate oslovoval jako Goldie. Jeho štáb proto vymyslel způsob, jak ho za to potrestat.

Helena Harris v podání Kate Hudson žije život podle svých snů: Přes den si užívá módních přehlídek a po nocích navštěvuje nejvyhlášenější večírky ve městě. Je nejmladší ze tří sester a oblíbenou tetičkou svých dvou neteří a synovce. 

FOTO:  YouTube.com

Její bezstarostný život se však jednoho dne zcela obrátí vzhůru nohama, a to ve chvíli, kdy její nejstarší sestra zemře a ona se stane opatrovnicí jejích třech dětí. Jak zvládne hvězda večírků výchovu patnáctileté Audrey, desetiletého Henryho a pětileté Sarah?

FOTO:  YouTube.com

CO JSTE O FILMU MOŽNÁ NEVĚDĚLI:

• Během natáčení režisér Garry Marshall často oslovoval Kate Hudson jako Goldie. Pracoval totiž předtím s její matkou Goldie Hawn. Kate tyto přeřeky brala v pohodě, avšak štáb dal Marshallovi krabičku, do které musel hodit 5 dolarů pokaždé, když řekl její jméno špatně. Za peníze, které se vybraly do konce natáčení, potom Hudson uspořádala pro celý štáb párty.

Kate Hudson byla za tento film nominována na ocenění Teen Choice Awards v kategorii nejlepší filmová herečka komedie.

• Film vydělal 37,4 milionů dolarů v Severní Americe a 12,2 milionů dolarů v ostatních světadílech, celkově tedy vydělal 49,7 milionů dolarů po celém světě. Rozpočet filmu však činil 50 milionů dolarů.

FOTO:  YouTube.com

Film byl natočen ve stejných ulicích Queensu jako Spider-man (2002) nebo snímek Může se to stát i vám (1994).

• Rozhodčí hokejového utkání je představen jako bývalý olympijský bruslař Scotty Buttons. Jeho jméno je kombinací jmen Scott Hamilton a Dick Button, což jsou oba bývalí američtí olympijští vítězovév krasobruslení.

Kate Hudson byla během části natáčení těhotná.

Galerie

Romantickou komedii Život s Helenou uvidí diváci v sobotu 5. ledna 2019 od 11:00 na TV Nova, v repríze pak také v pondělí 7. ledna 2019 od 10:45 na Nova Cinema. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

 

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady