• TV Nova
  • ZRODILA SE HVĚZDA: Lady Gaga poprvé v hlavní roli celovečerního filmu!

ZRODILA SE HVĚZDA: Lady Gaga poprvé v hlavní roli celovečerního filmu!

ZRODILA SE HVĚZDA: Lady Gaga poprvé v hlavní roli celovečerního filmu!
Zdroj: oficiální zdroj

Hlavní roli v remaku slavného romantického filmu společnosti Warner Bros. Pictures „Zrodila se hvězda“ hrají Bradley Cooper a poprvé se v jedné z hlavních rolí v celovečerním filmu objevuje Stefani Germanotta, kterou celý svět zná jako hudební superstar nominovanou na Oscara – ano, je to Lady Gaga!

Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradleyho Coopera („Americký sniper“, „Špinavý trik“, „Terapie láskou“) je tento film také jeho režijním debutem. Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea. Ten objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Stefani Germanotta/Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií a o to více se potýká se svými vnitřními démony.

FOTO:  oficiální zdroj


Stefani Germanotta, která získala hlas odborné komise na nominaci na Oscara za svou píseň „Til It Happens to You“ z filmu „Lovný revír“, vedle ztvárnění titulní role Ally také složila a ve filmu bude i zpívat své původní písně. Do dalších rolí byli obsazeni Andrew Dice Clay a Sam Elliott.
FOTO:  oficiální zdroj


Producenty filmu „Zrodila se hvězda“ jsou Bill Gerber, Jon Peters, Bradley Cooper, Todd Phillips a Lynette Howell Taylor; výkonnými producenty jsou Basil Iwanyk a Ravi Mehta. Autory scénáře na motivy původního příběhu Williama A. Wellmana a Roberta Carsona jsou Will Fetters, Bradley Cooper a Eric Roth.

GalerieČleny Cooperova filmového štábu jsou držitel nominace na Oscara hlavní kameraman Matty Libatique („Černá labuť“), vedoucí výpravy Karen Murphy, trojnásobný držitel nominace na Oscara vedoucí střihu Jay Cassidy („Špinavý trik“, „Terapie láskou“, „Útěk do divočiny“) a kostýmní výtvarnice Erin Benach.
 

Snímek Zrodila se hvězda sledujte v kinech od 4. října 2018!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady