• TV Nova
  • Prázdninová pauza na TV Nova: Kdy naposledy uvidíte své oblíbené seriály a pořady?

Prázdninová pauza na TV Nova: Kdy naposledy uvidíte své oblíbené seriály a pořady?

Jako každý rok čeká pořady a seriály TV Nova prázdninová pauza ve vysílání. Kdy si na televizních obrazovkách naposledy užijete své oblíbence?

I když si oblíbené seriály během prázdnin dávají letní pauzu, Ordinace v růžové zahradě 2 bude předplatitelům na Voyo k dispozici přes celé letní prázdniny. Diváci nepřijdou ani o reprízy Specialistů, Okresního přeboru nebo například pořadu Na lovu. Kdy ale naposledy uvidí premiérové díly?

Ulice

Osmnáctá sezóna Ulice vygraduje na Voyo 16. června. O týden později, tedy 23. června, pak poslední díl uvidí televizní diváci.

Zlatá labuť

Rozejde se Alena s Irenou? A bude Petr s Markétou? První řada dobového seriálu Zlatá labuť se na Voyo uzavírá 15. června. V televizi bude poslední díl první řady odvysílán 22. června.

Alena ze Zlaté labutě
Alena  |  FOTO:  TV Nova

Specialisté

Poslední případy budou Specialisté před prázdninami vyšetřovat 12. června na Voyo a 19. června od 20:20 na Nově.

Specialisté - Sugardaddy
Sugardaddy  |  FOTO:  TV Nova

Jedna rodina

Voyo diváci už zažili Vánoce Jedné rodiny Voyo. Na Nově si členové Jedné rodiny budou rozdávat dárky 13. června od 20:20 v posledním předprázdninovém díle s názvem Štědrý den.

Jedna rodina
Jedna rodina  |  FOTO:  TV Nova

Na lovu

Premiérové díly Na lovu vás čekají zase po prázdninách. Mezitím můžete na Nově každý všední den od 17:30 potrápit mozkové závity u repríz první řady této oblíbené vědomostní show.

Na lovu
Na lovu  |  FOTO:  TV Nova

Letní program TV Nova
Diváci se během prázdnin dočkají oblíbených českých filmů. Nebude chybět snímek Ubal a zmiz s Matoušem Rumlem a Markem Lamborou. V komedii Román pro pokročilé vás pro změnu pobaví Marek Vašut, Berenika Kohoutová nebo Jitka Čvančarová. Na své si přijdou také milovníci opravdové české klasiky.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady