• TV Nova
  • Letní program TV Nova: České klasiky, zahraniční hity i pokračování oblíbených seriálů

Letní program TV Nova: České klasiky, zahraniční hity i pokračování oblíbených seriálů

Prázdniny se blíží a s tím také letní program TV Nova. Kromě českých filmových klasik, jako jsou Babovřesky nebo Kameňák, se diváci mohou těšit také na reprízy oblíbeného seriálu Policie Modrava, který se odehrává v krásné šumavské přírodě. Na své si ale také přijdou fanoušci zahraničních filmů.

V průběhu celého léta se diváci také mohou těšit na reprízy oblíbených seriálů, jako jsou například Specialisté, Okresní přebor nebo Hospoda. Své mozkové závity můžete procvičovat i během prázdnin u vědomostní soutěže Na lovu.

Letní program TV Nova
Diváci se během prázdnin dočkají oblíbených českých filmů. Nebude chybět snímek Ubal a zmiz s Matoušem Rumlem a Markem Lamborou. V komedii Román pro pokročilé vás pro změnu pobaví Marek Vašut, Berenika Kohoutová nebo Jitka Čvančarová

Česká klasika

Na své si přijdou také milovníci opravdové české klasiky. TV Nova i Nova Cinema nabídnou například filmy Líbáš jako ďábel nebo Dědictví aneb Kurvahošigutntag

​​Zahraniční hity
Ze zahraničních hitů televize nabídne snímky jako Talisman, Godzilla, Yes Man, Méďa nebo sérii Policejní akademie. Zkrátka nepřijdou ani menší diváci. Děti se mohou těšit na Králíčka Petra, Petera Pana nebo Spider-Mana.

Pokračování Zlaté labutě
A jak to bude s oblíbenými seriály, které běží před prázdninovou pauzou? Poslední díl Zlaté labutě se sice odvysílá 22. června, ale diváci se už nyní mohou těšit na novou řadu! „Právě jsme začali natáčet novou sérii, na kterou se diváci mohou těšit po prázdninách. Příběhy Báry (Marta Dancingerová), Petra (Adam Vacula), Ireny (Kristýna Ryška), Aleny (Simona Lewandowská) a všech ostatních postav budou pokračovat pod ještě větším tlakem nacistické okupace,“ prozrazuje producent seriálu Filip Bobiňski.

Ordinace přes prázdniny
I když si oblíbené seriály během prázdnin dávají letní pauzu, přece jen pro vás máme dobrou zprávu! Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 bude předplatitelům na Voyo k dispozici přes celé letní prázdniny. 

Oblíbené seriály a filmy sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady