• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Druhá řada seriálu Zlatá labuť: Které postavy se v pokračování objeví?

Druhá řada seriálu Zlatá labuť: Které postavy se v pokračování objeví?

TV Nova natáčí druhou řadu dobového seriálu Zlatá labuť, která přinese změny například v oblečení, ale i na režisérském postu – dvojici Biser A. Arichtev a Braňo Holiček doplní Petr Nikolaev. Diváky seriálu také zajímá, jestli uvidí své oblíbené postavy. Na koho se mohou těšit?

Natáčení druhé řady Zlaté labutě je v plném proudu. Diváci budou opět sledovat osudy Báry (Marta Dancingerová), Aleny (Simona Lewandowská), Evy (Beáta Kaňoková), ale i Petra (Adam Vacula) či Ireny (Kristýna Ryška). Všechny tyto postavy se objeví v pokračování seriálu, akorát budou pod ještě větším tlakem nacistické okupace.

Novinky ze Zlaté labutě

„Osudů hrdinek a hrdinů našeho seriálu se dotknou konkrétní historické události jako fotbalový zápas Česko: Německo, vlastenecký pochod na Říp nebo bojkot veřejné dopravy. Nejen rodina Kučerových se ocitne pod obrovským tlakem. Diváci se dozví, kdo z našich postav se ukáže jako charakter a kdo se pod tíhou doby zlomí. Nová sezóna také nabídne více exteriérových scén, ukážeme nová atraktivní prostředí, točit budeme i se zvířaty. Změna čeká i herečky v rolích prodejních asistentek, obléknou totiž nové letní uniformy,“ slibuje kreativní producentka Klára Follová.

Marta Dancingerová s Adamem Vaculou
Marta Dancingerová s Adamem Vaculou ze Zlaté labutě.  |  FOTO:  TV Nova

​Záporáci

Na fotografiích z natáčení druhé řady je vidět také Ladislav Hampl, který hraje postavu ředitele Bouchnera. Pro diváky záporná role, protože Bouchner znásilnil klavíristku Martu (Kamila Trnková) a ublížil i Kristýně (Ema Businská), prodavačku z módního oddělení. Chybět nebude ani velitel Gestapa Gruber v podání Jaroslava Plesla.

Druhá řada seriálu Zlatá labuť
Druhá řada seriálu Zlatá labuť  |  FOTO:  TV Nova

Vláda nad obchodním domem

První sezóna seriálu Zlatá labuť má 21. dílů a poslední díl před prázdninami je naplánovaný na 22. června. A konec první řady bude pro některé postavy dramatický. „Už v závěru této sezony začne citelně přituhovat. Nacističtí okupanti začínají více uplatňovat svou sílu na naše postavy. Vše vyvrcholí překvapením, kdy se diváci dozvědí, kdo převezme nadvládu nad naším obchodním domem,“ prozradil producent seriálu Filip Bobiňski.

Další informace o nové řadě seriálu Zlatá labuť se diváci dozví během léta.

Seriál sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady