Kristýna Ryška ovládla Zlatou labuť. Podívejte se na její nejlepší kostýmy

Kostýmy, které vznikly pro seriál Zlatá labuť, jsou dechberoucí. Diváci si všimli především jedné role, která podle nich nad ostatními vyniká, a tou je Irena Mašková v podání Kristýny Ryšky. Ta také ovládla anketu, ve které diváci mohli vybírat nejlepší kostýmy seriálu.

Už v rozhovorech, které redakce nova.cz natáčela s herci seriálu Zlatá labuť, někteří z nich hodnotili krásné kostýmy, které nosí Irena Mašková.

Obdiv kolegů

Například ji vychvalovala Hana Kusnjerová, kterou diváci vídají v roli vedoucí obchodního oddělení Valerie Horké. „Pokaždé má kostýmy jiné a vždy koukáte, závidíte a prohlížíte. Je to krásné,“ chválila tehdy v rozhovoru Kusnjerová kolegyni.

Také diváci si všimli krásných kostýmů Maškové, dcery majitele obchodního impéria Rudolfa Kučery (Petr Kostka). Ta se s noblesou nese luxusním domem, ve kterém se snaží prorazit a jednou impérium převzít. Jejím konkurentem je však nejstarší bratr Rudolf (Petr Stach), dědic.

Zakázaná láska

Irena se také potýká s nešťastným manželstvím s Lukášem Maškem (Robert Mikluš), se kterým má dvě děti. Také se tajně schází s prodavačkou z módního oddělení Alenou Zimovou (Simona Lewandowská). Jenže jejich tajemství už není tak tajné, jak si myslí a obě čeká nejedna zkouška.

Galerie

​Jak to bude dál pokračovat mezi Alenou a Irenou? A co dalšího Kučerovi ve Zlaté labuti čeká? Na to se podívejte ve čtvrtek 11. května ve 20:20 na TV Nova. Nebo už teď na Voyo!

Poslední díl první série odvysílá TV Nova 22. června, těšit se můžete také na druhou řadu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady