Nejlepší kostýmy hrdinů seriálu Zlatá labuť: Který je váš nejoblíbenější?

Dobový seriál Zlatá labuť mapuje nejen historii 30. let, ale také ukazuje, co se v té době nosilo. A kostýmy jsou dechberoucí. Jedinečné modely si užívá především Kristýna Ryška, představitelka Ireny Maškové. Kostýmy jí závidí jak herci, tak diváci. Dále jsou vidět uniformy zaměstnankyň či pánská móda. Kdo má podle vás v seriálu nejlepší modely?

Kostýmy pro seriál vytvářela kostýmní výtvarnice Michaela Horáčková Hořejší, která spolu se svým týmem připravila přes 2 000 modelů. Většina z nich pochází z její soukromé sbírky, přičemž jsou to originální kousky z první republiky.

Nezapomenutelný pohled

Krásné modely mohou v seriálu nosit samotní herci. Některé vídáme převážně v jednom kostýmu. A to zaměstnance módního oddělení, kam patří Marta Dancingerová, Simona Lewandowská, Beáta Kaňoková či Hana Kusnjerová.

Celá řada kostýmů

Pánové se předvádějí v oblecích, dámy nosí různé halenky, šaty či kožešiny. Oslňující je například Kristýna Ryška. „Pokaždé má kostýmy jiné a vždy koukáte, závidíte a prohlížíte. Je to krásné,“ řekla Kusnjerová v rozhovoru pro nova.cz.

Galerie

Hlasujte v anketě!​​

U herců by tedy nejspíše vyhrála právě Kristýna Ryška. A jak to máte vy? Hlasovat můžete v anketě!

​Zlatá labuť 

Oblíbený seriál sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady