Dana Morávková o bizarní scéně s marihuanou: Čím těžší úkol, tím lepší!

V roli Zdeny Suché si herečka Dana Morávková prošla nejrůznějšími situacemi. Musela se vyrovnat s domácím násilím, nevěrou i ztraceným dítětem. Nyní pro ni scenáristé Ordinace v růžové zahradě 2 připravili nečekaně komickou linku.

Doktorka Zdena Suchá je v kamenické nemocnici vnímána jako žena všech ctností a pravidel. Nejen pro kolegy pak bylo překvapením, když se Zdena v marihuanovém rauši potácela nemocnicí za hlasitého smíchu.

Dana Morávková

„Byla jsem ráda, že mi scenáristé vymysleli tuhle linku, to natáčení jsem si velmi užila. S marihuanou žádnou zkušenost nemám, absolutně mě to minulo. Zaplať pánbůh je mnoho mladších kolegů, kteří mi poradili. Užili jsme si to a štáb se smál,“ vzpomínala Dana Morávková.

Rady od kolegů

Jaké rady od mladších a zkušenějších kolegů dostala? „Řekli mi, po jak dlouhé době by to mělo začít fungovat, jak se lidé chovají, když to pozřou. Prostě pořád se smát, všemu se smát, i židli, na které sedíte,“ vysvětlila herečka s úsměvem.

​Komická linka v Ordinaci

S tím, jaká zábavná dějová linka ji v Ordinaci čeká, se pochopitelně svěřila blízkým. „Řekla jsem to manželovi a ten věřil, že to zahraju, jak nejlíp umím. Ale neběžel nic takového koupit, abychom si to doma zkusili,“ smála se.

Čím těžší úkol, tím lepší!

Komická scéna s marihuanou rozhodně nepatřila mezi ty, kterých by se Dana Morávková bála nebo se jim vyhýbala. Právě naopak. „Možná byste čekali, že mě nebavilo hrát scény s domácím násilím, ale to mě taky bavilo. Herecká profese je krásná v tom, že si můžete vyzkoušet hodně věcí a situací. Čím těžší úkol pro mě jako pro herečku, tím lepší,“ dodává Dana Morávková.

​V rozhovoru promluvila hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 i o svém synu Petrovi. Těší se herečka na roli babičky? To se dozvíte ve videu.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady