• TV Nova
  • Hvězdy Novy rozzářily červený koberec! Komu to na tiskové konferenci nejvíc slušelo?

Hvězdy Novy rozzářily červený koberec! Komu to na tiskové konferenci nejvíc slušelo?

Červený koberec v podniku Červený jelen skutečně zářil. Zásluhu si ovšem nepřipisují úklidové služby, ale řada filmových a televizních hvězd, které se sešly, aby představily podzimní programovou nabídku televize Nova. Ta letos bude skutečně nabitá! Diváci se mohou těšit nejen na Richarda Krajča, ale také na mladého Krále Šumavy či láskyplný Love Island!

Na večírku nechyběl Richard Krajčo, který se na podzim představí v desetidílném komediálním seriálu Gumy. Zde se před kamerou poprvé setkal s Davidem Švehlíkem, s nímž už osmnáct let účinkuje na divadelních prknech. Oba zde hrají dva nerozlučné kamarády, Máru (R. Krajčo) a Lukyna (D. Švehlík) „Lukyn a Mára jsou hodní kluci, znají se od nepaměti a tak trochu si zbyli. A jsou za to vlastně rádi,“ říká Richard Krajčo a pokračuje: „Lukyna bude mít každý rád, nejen proto, že je strašně chytrý. Je to takový mazlík. Moje postava Máry má trochu problém s agresivitou, ale Lukyn to snáší dobře.“

FOTO:  Nova.cz

V pochmurném podzimu se ale Nova nevyhne ani vážnějším tématům. Jedním z nejočekávanějších titulů bude minisérie Král Šumavy z dílny Voyo Originál, kterou Rey Koranteng na pódiu představil spolu s programovou ředitelkou Silvií Majeskou a ředitelem vývoje TV Nova a Voyo Michalem Reitlerem, který se stal také kreativním producentem Krále Šumavy.

FOTO:  Nova.cz

​S Davidem Ondříčkem spolupracoval Michal Reitler už na oceňovaném filmu Dukla 61. „Když se řekne Šumava, naskočí nám nejchladnější místa naší republiky, nejstudenější potoky, tůně. Hluboké lesy, řídké osídlení. Kdybyste se někdy měli ztratit, zmizet, kdyby někde měla vzniknout legenda o klukovi, co se nenechal chytit a opakovaně unikal tam a zpět pod padající železnou oponou, bylo by to na Šumavě,“ říká Michal Reitler. 

Z pochmurné doby i liduprázdné Šumavy se však vraťme zpět do prosluněné a usměvavé Prahy. Zde se sešly hvězdy Ulice Aneta Krejčíková s dcerou Antonií, Jan Holík či Dana Morávková z Ordinace v růžové zahradě 2.

FOTO:  Nova.cz

​Právě legendární Ordinace v růžové zahradě 2 odstartovala nedávno na Voyo novou sezonu. Tato řada opět nabídne divákům všechno to, co mají na seriálu rádi – lásku, napětí, vztahy, vtip i humor. Ale především emotivní, silné příběhy oblíbených hrdinů, dramatické zvraty, ale i reflexi společensky aktuálních témat.

Kromě klasických nováckých hvězd, jakými jsou půvabná herečka Patricie Pagáčová, moderátor Martin Pouva či hvězdy ze Snídaně s Novou Ondřej HavelJohan Mádr, se před objektivy fotoaparátů dostal také Václav Matějovský. Ten propůjčil hlas úspěšné reality show Love Island, která se už na podzim vrátí na televizní obrazovky. „Hlavní novinkou budou samozřejmě zcela noví soutěžící, nové úkoly, hry, tematické večery a program mimo vilu, na který se chceme letos hodně zaměřit,“ prozradil kreativní producent Jan Bors.

Galerie

​A pozvání neodmítla ani herecká legenda Jaroslav Satoranský, se kterým diváci pravidelně řeší zločiny v seriálu Policie Modrava. V početnější sestavě se dostavily také hvězdy hrané reality show Praha – Den & Noc, která nabírá na stále větší popularitě! 

Prohlédněte si, jak to našim hvězdám slušelo. A připravte se na filmový podzim, jehož nabídka bude pestřejší než barevné listí!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady