• Pořady
  • Zlatá labuť
  • Kolik stojí šaty pro Irenu ze Zlaté labutě: Nahlédněte do katalogu obchodního domu

Kolik stojí šaty pro Irenu ze Zlaté labutě: Nahlédněte do katalogu obchodního domu

V obchodním domě Zlatá labuť je módní oddělení jedním z oblíbených míst, kam zákazníci chodí. Kromě toho navštěvují také oddělení s gramofonovými deskami nebo klenotnictví. A my vám ukážeme, za kolik byste mohli pořídit třeba šaty, se kterými by vám poradila Bára Veselá (Marta Dancingerová) nebo Alena Zimová (Simona Lewandowská). A kolik by stála deska s Vilémem Brožem (Roman Vojtek)?

V seriálu Zlatá labuť můžete sledovat osudy hrdinů obchodního domu, který má pod dohledem rodina Kučerových. Každé oddělení má svého vedoucího a zaměstnance, kteří se starají o zákazníky.

Šaty dělají člověka

Oddělení módy nabízí šaty na různé příležitosti, kabáty, klobouky, obleky, rukavice, šátky nebo třeba boty, ať už pro pány, nebo pro dámy. Pro zákazníky se pořádají také přehlídky, kde dům ukazuje, jaké novinky nabídne veřejnosti.

Precizní výroba

Z módy se zákazníci mohou přesunout například do klenotnictví, kde se o výrobu šperků starají Pulkrábovi (Tomáš Töpfer, Robin Ferro) včetně jejich nadřízeného Martina Kantora (Kryštof Bartoš).

V obchodním domě nechybí ani oddělení s gramofonovými deskami, kde pracují Maurerovi (Adrian Jastraban, Lucie Štěpánková). Lidé si tam mohou koupit desku zpěváka Viléma Brože, který je oblíbený hlavně u dam. Kolik taková deska stojí? A kolik peněz zákazníci zaplatí za šaty? Na to se podívejte ve videu výše.

Galerie

Seriál Zlatá labuť sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Epizody najdete s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady