Bitva o Irenino srdce. Zvítězí Lukáš, nebo Alena?

Irena (Kristýna Ryška) ze Zlaté labutě není šťastná v manželství s Lukášem (Robert Mikluš), se kterým má dva syny. Za zády Lukáše se schází s Alenou (Simona Lewandowská), kterou miluje a záleží jí na ní. Dlouho svůj vztah tajily, ale postupně se o poměru dozvěděli lidé, kteří by to vědět neměli. A také Lukáš, který to nechce nechat jen tak. Co se mezi nimi odehraje?

Lukáš je odhodlaný bojovat o svou rodinu za každou cenu, což samozřejmě bude mít vliv i na Alenu. Když se setkají tváří v tvář, nebude to ani pro jednoho zrovna příjemný rozhovor. Lukáš se obává, že by provalení poměru Ireny s Alenou mohlo ublížit jeho rodině, hlavně dětem. A také má strach o Irenu.

Životní láska

O Irenu se ale bojí také Alena, která se začne plést do věcí, do kterých by neměla. A bude to mít vliv hned na několik lidí z jejího okolí. Jenže ona už nechce být tou hodnou holkou z vesnice, která si nechá vše líbit. Co udělá proto, aby ochránila Irenu? 

Strach z prozrazení

Lukáš má pořád Irenu rád. Nechce, aby jejich manželství skončilo. Irena to však vidí jinak a nehodlá si hrát na šťastnou rodinu. Pokud by se ale například Gestapo dozvědělo, že má poměr se ženou, mohlo by to pro ni i Alenu dopadnout špatně. Jak už dříve Alena zjistila, Gestapo například zadrželo režiséra, který byl spatřen s mužem. A tresty jsou podle Evy (Beáta Kaňoková), kolegyně Aleny, velmi tvrdé.

Jak to mezi Alenou, Lukášem a Irenou dopadne? Bude se dál Irena stýkat s Alenou, nebo dá přednost bezpečí? A jak dopadne střet Aleny s Lukášem? Dívejte se na premiérové díly Zlaté labutě každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. S předstihem najdete epizody na Voyo!

​První sérii Zlaté labutě sledujte až do 22. června, těšit se můžete také na druhou řadu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady